PlayStation Plus Gift Card 3 Month Membership SK Region PSN účtu:
slovenský

Cena s DPH
629 Kč
Cena bez DPH: 520 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 353473
SONY

PlayStation Plus Gift Card 3 Month Membership SK [SON-801054]Staňte se členem služby PlayStation Plus a užijte si množství her a obsahu z obchodu PlayStation Store, plus exkluzivní přístup do prémiových funkcí služby PlayStation Network.

PlayStation Plus je služba, která rozšiřuje Váš stávající PlayStation Network účet. Pokud se stanete členem služby PlayStation Plus, získáte přístup k prémiovým herním funkcím a speciálním nabídkám přes PlayStation Store.

PlayStation Plus obsahuje prvotřídní herní funkce, jako je například Full Game Trial, nebo Automatic Update, který Vám umožňuje automaticky synchronizovat trofeje, dostávat nejnovější systémové aktualizace, stahovat herní aktualizace a další. PlayStation Plus také obsahuje speciální nabídky pro obchod PlayStation Store, jako jsou hry ke stažení, slevy, dřívější přístup k demum a beta verzím a dalšímu exkluzivnímu obsahu.

Herní a speciální nabídky služby PlayStation Plus obsahují PlayStation Network hry, Minis a PS One klasiky, herní rozšíření, prémiových avatarů a dynamické motivy ke stažení každý měsíc. Jako člen také získáte exkluzivní PlayStation Store slevy a dřívější/exkluzivní přístup k vybraným demum a beta verzím her.

Funkce Full Game Trial Vám umožňuje stáhnout si plnou verzi hry a zahrát si ji bez dodatečných nákladů po omezenou dobu. Váš postup ve hře je uložen a trofeje, které získáte se odemknou pokud si po zkušební době zakoupíte plnou verzi hry. Délka hraní a doba platnosti po stažení se mění podle dané hry a jsou upřesněny v době stěhování.

Po uplynutí dané zkušební doby není již dána hra k dispozici na hraní. Chcete-li ve hře pokračovat, musíte si zakoupit plnou verzi hry. Váš postup z Full Game Trial je uložen a všechny trofeje, které jste získali během zkušební doby se odemknou po zakoupení.


 • 90 denní přístup ke službě PlayStation Plus.
 • Služba PlayStation Plus má nyní ještě větší hodnotu díky obrovskému výběru digitálních a výhradně stahovatelných verzí populárních Blu-ray titulů, které jsou pro členy k dispozici bez dodatečných nákladů. PlayStation Plus nabízí vždy minimálně 10 her ke stažení a více než 45 her každý rok jako součást předplatného.
 • Vyzkoušejte si před zakoupením vybrané PlayStation Network a Blu-ray tituly během zkušební doby.
 • Získej nejnovější aktualizace systémového softwaru konzoly PlayStation 3 a všechny herní aktualizace, aniž jste museli byť jen hnout prstem. Můžete se také těšit na funkci Trophy Auto Sync a díky vylepšené funkci Online Game Save si můžete vybrat, jaké herní data chcete automaticky ukládat v síti PlayStation Network.
 • Uložte si bez námahy až 150MB záložních herních pozic a přistupujte k nim i z jiných konzolí PlayStation 3 .


  Přístup ke službě PlayStation Plus vyžaduje připojení k síti Internet!

  Kartu je možné použít pouze se slovenskými PlayStation Network účtem!


 • Recenze na PlayStation Plus Gift Card 3 Month Membership SK

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.