PlayStation 5 Digital Edition

Cena bude upřesněna
 
Kód produktu: 409081
SONY
O tento produkt můžete projevit zájem -
Projevte ZÁJEM O TENTO PRODUKT JEŠTĚ DNES, A ZÍSKÁTE
 • Exkluzivní informace o možnosti vytvoření předobjednávky
 • Přednostní přístup k vytvoření předobjednávky v případě limitovaných edic
 • Exkluzivní přístup k novinkám o daném produktu

PlayStation 5 Digital Edition [CFI-1016B]


POZOR, tato konzole nemá mechaniku na přehrávání disků!

Přichází nová generace hraní, přináší ji s sebou nová konzole PlayStation 5!
PlayStation 5 nabízí oproti předchůdci vylepšení v téměř každé kategorii. Mezi největší patří interní SSD disk na zapisování všech her, osmijádrový procesor, vlastní grafická karta postavená na AMD Radeon Navi, podpora přehrávání v 8K/4K při 120 HZ, nižší spotřeba, různá vylepšení nové generace ovladače DualShock 5 a v neposlední řadě zpětná kompatibilita s PS4!

Přichází nová generace hraní
Konzole SONY PlayStation 5 přichází s dlouho očekávanou zpětnou kompatibilitou, která hráčům umožňuje si vybrat z obrovské knihovny PS4 her. PlayStation 5 také nabízí zpětnou kompatibilitu s aktuálními headsety PSVR a PSVR hrami!
Vzrušující super síla
Konzole Sony PlayStation 5 je nabitá přelomovou technologií, která Vám doručí nejrychlejší, nejostřejší, nejcitlivější herní zážitky, které jste měli doposud možnost vidět.
Hry přkypují životem s intenzivní grafikou a úžasnými životu podobnými detaily, které přinášejí 8 jadrový procesor s technologií AMD Ryzen 3 a nová grafická karta postavená na AMD Radeon Navi s technologií ray-tracking přímo vázanou na grafickou kartu a ne software. Akce jsou plynulejší, rychlejší a více prudké s křišťáľově čistými pohyby, které Vám zaručí rychlejší a stabilnější FPS.
Hry se od teď zapisují na interní SSD disk, na kterém vývojáři dlouho pracovali a díky optimalizaci ukládání dat by měli na disku hry zabírat méně místa.
V neposlední řadě konzole PlayStation 5 myslí i ekologicky a zaručuje nižší spotřebu energie.
Nová úroveň hraní
Konzole SONY PlayStation 5 přichází s podporou 8K hraní!
S 4K TV, Vám hry doručí neslýchanou vizuální preciznost, jako kvalitu rozlišení 4K při 120 Hz, která dodává pozoruhodnou čistotu až po nejmenší detaily. S omračujícími energickými HDR barvami, se Vaše dobrodružství probouzejí k životu s neuvěřitelnou energií.
Nový vzhled
Poznejte úžasně ostré, jasné barvy s dech vyrážejícími HDR vizuálními efekty. Organizujte Vaše hry, nebo aplikace a sdílejte je s přáteli díky novému uživatelskému rozhraní, které SONY úplně změnilo a nabízí hráčům lepší možnosti prohlížení profilu přímo na domovské stránce konzole, kde si můžete přímo přepínat jazyk konzole, vybírat možnost hry v režimech single anebo mulitplayer a další detaily.
Technická specifikace:
 • CPU: 8 jádrový procesor s frekvencí jádra 3.5GHz, založený na technologii AMD Zen 2
 • GPU: 10,28 TFLOPs RDNA, 36 CU 2,23GHz grafika založená na vlastní RDNA 2 architektuře
 • Paměť: 16GB GDDR6/256-bit
 • Pevný disk: 825GB SSD s rychlostí 5,5 GB/s co je 100x rychlejší než PS4. Takéž máte možnost připojit externí HDD, kde rychlost načítávání bude 100 MB/s
 • Ovladač: Bezdratový ovladač Sony DualSense
 • Zobrazování: 8K/4k 120 Hz
 • Raytracing
 • Nejnovější technologe 3D zvuku Tempest 3D AudioTech, čím dodává ještě větší realismus do her než kdykoliv předtím
  PS5_Dualsense

  Sony DualSense Wireless Controller

  Revoluce hraní ve Vašich rukách
  Zmocněte se nové generace hraní s bezdrátovým ovladačem DualSense, který přichází s novým designem kladoucím preciznost hraní do Vašich ruk.
  Ovladač představuje nové možnosti funkce vibrování, kde starou technologii rumble nahrazuje haptická odezva, díky které mohou hráči cítit při hraní širší škálu odezvy pro ještě lepší ponoření se do herního světa.
  Další úpravou prošla tlačítka R2 a L2, která společnost nově nazýva adaptivní tlačítka. Vývojáři můžou v nových titulech nastavit odpor jednotlivých tlačítek, co přináší různé možnosti využití při úkonech jako jsou například natahování luku, střelba z různých zbraní, či jízda po měnícím se terénu.
  SONY samozřejmě poslouchá své hráče a ovladač DualSense prochází na nabíjení přes USB C!
  Tempest 3D AudioTech
  Konzole Sony PlayStation 5 společně s bezdrátovým ovladačem DualSense nabízejí hráčům nový pocit ponoření do hry.
  Ovladač DualSense taktéž nabízí vestavěný mikrofon pro jednoduchou komunikaci při hraní bez používání sluchátek!
  Doposud nejlepší design
  Zachyťte a podělte se o Vaše nejlepší herní momenty díky tlačítku "Create". Tlačítko nabízí nové způsoby tvoření obsahu a sdílení s přáteli.
  Získejte ještě větší kontrolu díky vestavěnému dotykovému displeji, který teď zobrazuje unikátní světelnou odezvu, co přidává hrám extra dimenzi. Světelný pásek se rozsvěcuje různými barvami podle akcí, které budete ve hrách vykonávat.
  Ovladač má vestavěný citlivý akcelometr a gyroskop, které budou zaznamenávat pohyby, naklánění a otáčení Vašeho bezdrátového ovladače DualSense. Ovladač si budete moct nabít díky kterémukoliv USB portu a přenášet data přes USB kabel.

  Informace o tomto produktu ještě nejsou finální, může dojít ke změně!

  POZOR, tato konzole nemá mechaniku na přehrávání disků!