Pathfinder: Kingmaker [Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
459 Kč
Cena bez DPH: 379 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 413447
DeepEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Pathfinder: Kingmaker [Steam] [PC digital]


Hra Pathfinder: Kingmaker je první izometrické počítačové RPG založené na vysoce populární stolní hře na hrdiny, Pathfinder.


Hra Pathfinder: Kingmaker zavede hráče do neslávně známých Stolen Lands, nebezpečných a nestabilních území dobře známých fanouškům hry. Počítačová verze se podívá na postavy a známá místa z historie hry a také hráče vezme na nová dobrodružství, představí smrtelné nepřátele a neočekávané zvraty. Fanoušci stolního RPG dobrodružství si prohlédnou svou oblíbenou hru ve více moderním světle.


Hra Pathfinder: Kingmaker zkouší hráče v roli dobrodruhů ale i panovníků, kteří mají možnost se zmocnit prozkoumaná území a vybudovat vlastní království v divočině. Založené království není jen postaven hrad, ale je také zrcadlem voleb hráče během jeho dobrodružství. Každé království je žijící organismus tvořený společenstvími, volbami, společníky a hrdinovou schopností vést svůj lid.Jedná se o digitální verzi hry Pathfinder: Kingmaker, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE titulky

Recenze na Pathfinder: Kingmaker [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.