Paper Mario: The Thousand - Year Door Nintendo SWITCH

Cena s DPH
1 379 Kč
Cena bez DPH: 1 140 Kč
 
 
Kód produktu: 474141
NintendoEN dabing

Paper Mario: The Thousand - Year Door [NSW]

Dárek - Paper Mario: The Thousand - Year Door Magnet Set v ceně 259,- Kč
Dárek k produktu
Zobrazit celý popis dárku
Dárek - Paper Mario: The Thousand - Year Door Paper Plane v ceně 129,- Kč
Dárek k produktu
Zobrazit celý popis dárku

Super Mario se vrací!

Zákeřný gang X-Nauts má za úkol získat poklad ukrytý za Tisíciletými dveřmi! S mapou od Princezny Peach a pomocí několika místních obyvatel se Mario vydává na cestu přes barevný svět vyrobený z papíru, s cílem dosáhnout pokladu spíše než jeho nepřátelé. Abyste uspěli v tomto úkolu, musíte postupně zdokonalovat svůj způsob hraní - zlepšovat časování útoků a strategicky používat odznaky k zaujetí diváků na bojovém pódiu. Unikátní schopnosti Marie jako papírového hrdiny se dostávají do hry, jako například zahnutí se do letadla k překonání velkých mezer nebo natočení se na bok k přeplavení úzkými přechody.

O hře

    • Různé postavy
      V tomto světě pohádky je každá stránka plná okouzlujících postav a neočekávaných překvapení. Od optimistického a chytrého Goombellu po stydlivého, ale odhodlaného Koopse, Mario se setká s různorodým obsazením postav, každá s vlastními příběhy a úkoly. Někteří se mohou přidat do Mariovy skupiny, zlepšujíc jeho schopnosti, zatímco jiní, jako Princezna Peach a Bowser, mají vlastní kapitoly, které hráči zažijí mezi Mariovými dobrodružstvími.

    • Prodělaná klasika
      Tato klasická pohádka byla promyšlena pro novou generaci, s propracovanou grafikou a aktualizovanými funkcemi. Dvacet let po svém debutu na systému Nintendo GameCube se tato verze pro systém Nintendo Switch dostává s novými vizuálními prvky a spoustou vylepšení, což činí hru snazší než kdy předtím pro hráče, kteří se chtějí ponořit do fantazijního světa Paper Mario: Tisícileté dveře. Ať jste zkušený fanoušek nebo nový v sérii, toto dobrodružství nabízí okouzlující směs přezkoumávání, strategie a vyprávění příběhů, která zaujme hráče všech věkových kategorií.

Trailer

Trailer


Recenze na Paper Mario: The Thousand - Year Door

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.