Outward[Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
819 Kč
Cena bez DPH: 677 Kč
 
Kód produktu: 411755
DeepEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Outward[Steam] [PC digital]

Ve hře Outward nejste vybraným hrdinou proroctví, jste dobrodruhy, cestovateli, či průzkumníky. A v neposlední řadě jste velmi zranitelní. Hra se odklání od standardních konvencí RPG žánru se snahou vytvořit nový druh RPG.

Život dobrodruha není jen o tom stát se nejmocnějším. Je to io prekabátení nepřátel. Na každý problém musíte vymyslet vhodné řešení a slepě se nehne do každého souboje.

Vaší jedinou překážkou ve hře nejsou jen bandité a monstra, kromě toho musíte jíst, pít a spát abyste přežili. Na přenocování musíte založit tábor a občas jsou chladné počasí a nakažlivé choroby největšími nebezpečenstavmi, kterým čelíte.

Hra neustále používá automatické ukládání, takže se nemůžete rozhodnout pokusit získat lepší výsledky v boji. Musíte se vžít do role vaší postavy a vždy vymyslet nejlepší řešení, které je vám dostupné.

Po porážce bandity se nedostanete na obrazovku prohry. Místo toho se probudíte v zajetí a je za vás žádané výkupné, nebo zatažení do hlubokého lesa a obrany o veškerý majetek. Neúspěchy jsou součástí života a porážky jsou součástí cesty každého dobrodruha.

Každé hraní hry přináší nové příběhy. Nedokážete vždy pomoci každé postavě a být dobří ve všem co děláte. Při nové hře máte možnost setkat nové postavy, které se přidají do vaší družiny. Jako malý bonus si z každého dokončeného dobrodružství ponecháte nějakou drobnost díky systému Legacy.

 • Prožijte v divočině a prozkoumejte svět.
 • Hrajte o samotě nebo v režimu multiplayer, ať už online nebo lokálně na rozdělené obrazovce.
 • Pokud nebudete hrát s rozumem, zemřete. Jste v roli dobrodruha ne poloboha.
 • Neustále automatické ukládání hry znamená, že není cesty zpět.
 • Dynamické scénáře poražení, které se přizpůsobí vašemu příběhu.
 • Unikátní zážitek při každé nové hře.

  Jedná se o digitální verzi hry Outward, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

 • Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
  EN dabingDE titulkyPL titulky

  Recenze na Outward[Steam]

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.