ORGANICS by RedBull Simply Cola - 250ml

Cena s DPH
36 Kč
Cena bez DPH: 30 Kč
 
Kód produktu: 432969

ORGANICS by RedBull Simply Cola - 250ml [CCZSC06CH]


Jantarová barva a kořenitá vůně. Povzbudivé tóny zázvoru se tu potkávají s příjemně jemnou, kořenitou aromou a vytvářejí směs chutí s osvěžujícím bergamotem.
Ingredience ze 100% přírodních zdrojů. Na základě nařízení EU o produkci a označování ekologických produktů nesmí tuto produkty obsahovat umělé ochucovadla, umělá barviva ani konzervační látky, jako je například kyselina fosforečná.
Přísady:
  • Voda: ORGANICS by Red Bull jsou vyrobené z alpské vody z rakouských a švýcarských hor. Alpy jsou jednou z největších zásobáren pitné vody.
  • Cukr: Jemně sladkou chuť všem produktům z řady ORGANICS by Red Bull propůjčuje cukr získávaný z cukrové řepy pěstované v ekologickém polnohospodářství.
  • Koncentrát citrónové šťávy: Osvěžující a rafinovaně trpká chuť ORGANICS by Red Bull Ginger Ale pochází z koncentrátu citrónové šťávy ekologicky pěstovaných citrónů.
  • Sirup z karamelizovaného cukru: Typicky příjemné, aromatické a jemně nasládlé tóny dodává ORGANICS by Red Bull Ginger Ale karamelizovaný cukr z cukrové řepy pěstované v ekologickém polnohospodářství.
  • Přírodní aromy z výtažků rostlin:
    Kofein, citron, zázvor, limetka, vanilka, lékořice, galgan, škorica, kolový ořech, kakao, pomeranč, hřebíček, muškátový květ, borovice, máta, kardamon


Recenze na ORGANICS by RedBull Simply Cola - 250ml

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.