Octopath Traveler 2 Typ konzole:

+ Dárek:Octopath Traveler 2 PlayStation Steelbook v ceně 489,- Kč
DOSTUPNÉ TAKÉ NA Octopath Traveler 2 - PS4Octopath Traveler 2 - NSW
1 497 Kč
1 339 Kč
Cena bez DPH: 1 107 Kč
 
Kód produktu: 455390
SquareEN dabing

Octopath Traveler 2 [PS5]

 

O hře

Tato hra je zcela novým vstupem do řady Octopath Traveller, jejíž první díl byl původně vydán v roce 2018 a celosvětově se z něj prodalo více než 3 miliony kopií. Posouvá HD-2D grafiku série, fúzi retro pixel artu a 3DCG do ještě větších výšek.

Ve světě Solistie se osm nových cestovatelů vydává do vzrušující nové éry. Kam půjdete? Co budete dělat? Koho příběh oživíte? Každá cesta je jen na vás. Vydejte se na své vlastní dobrodružství.

Klíčové vlastnosti

  • Začněte své dobrodružství jako jeden z osmi nových cestovatelů, z nichž každý má svůj vlastní původ, motivaci a jedinečné schopnosti.

  • HD-2D grafika série, fúze retro pixel artu a 3DCG dosáhla ještě větší výšky.

  • Příběh se odehrává v Solistii, kde se daří různým kulturám od východu na západ a vzkvétá průmysl nové éry. Můžete se plavit po mořích a objevovat každý kout světa, který se mění ze dne na noc.

  • Každý cestovatel má jedinečnou sadu silničních akcí, které může použít k boji s obyvateli města, získávání předmětů, pozvání ostatních na cesty s vámi a podobně. Kam půjdete? Co budete dělat? Každá cesta je jen na vás.

  • Známé mechanismy z původní hry zůstaly zachovány, jako například svoboda rozvíjet práci a dovednosti vašich cestovatelů, či systém Break and Boost, díky kterému byly bitvy tak vzrušující. Přibyla i nová mechanika.

Trailer

Související produkty (1)


Recenze na Octopath Traveler 2

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.