Ochranná fólie pro smartphone InvisibleShield Extreme + vyříznutí fólie

Cena s DPH
1 029 Kč
Cena bez DPH: 850 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 475948
ZAGG

Ochranná fólie pro smartphone InvisibleShield Extreme + vyříznutí fólie [UserCutSmall]

Chcete ochránit své zbrusu nové zařízení či telefon a na trhu ještě není k dispozici žádná adekvátní ochrana? Žádné sklo? Žádná fólie? Pro nás žádný problém! Na našich specializovaných strojích od firmy ZAGG dokážeme vyříznout ochrannou fólii pro téměř jakékoli zařízení na trhu. Ať už se jedná o úplnou novinku nebo o Vaše oblíbené zařízení, kterého jste se nedokázali dodnes zbavit a na trhu již k němu není nabízeno žádné příslušenství v podobě ochrany displeje.

Proč si nechat vypadat fólii na míru?

  • Nikdy nekončící možnosti
   Aktuální databáze od firmy ZAGG pro specializované řezání na míru obsahuje již několik 10 tisíc záznamů, na jejichž základě dokážeme vyřezat fólii na téměř jakékoli zařízení či telefon.
  • Okamžitá dostupnost
   Fólie na míru vyřezáváme na všech našich prodejnách, takže celý proces řezání uvidíte sami. Navíc při osobním odběru Vám tuto fólii naši prodejci nalepí, takže se nemusíte trápit, že byste to doma sami nezvládli.
  • Jedinečná kvalita
   Při vyřezávání používáme léty ověřené fólie InvisibleShield od společnosti ZAGG. Tyto fólie jsou jedničkou co se týče kvality a provedení. Dokonce jim nedělají problém ani malé škrábanky, které se během pár dní od vzniku úplně vytratí.

Obsah prodejního balení:

 • ochranná fólie vyříznutá na míru

Produktové video


Recenze na Ochranná fólie pro smartphone InvisibleShield Extreme + vyříznutí fólie

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.