Nintendo Switch Lite, coral - BAZAR (použité zboží)

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
Cena s DPH
4 099 Kč
Speciální režim 0% DPH
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 420940
Nintendo

Nintendo Switch Lite, coral - BAZAR (použité zboží)

  • Konzola je z výkupu a je 100% funkční a odzkoušená
  • velmi zachovalý stav
  • kompletní balení
  • smluvní záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:


Nintendo Switch Lite je úplně nová handheld konzole. Nová verze Lite je menší, nemá odnímatelné ovladače Joy-Con a nabízí jen možnost handheld hraní. Konzole Nintendo Switch Lite má 4GB RAM, interní paměť 32 GB a 5.5 palcový LCD displej s rozlišením 1280x720.


Switch_Lite_Grey

Konzole je určená pro hráče v pohybu. Konzole podporuje všechen software Nintendo Switch. Je vynikající pro hráče, kteří mají čas hrát venku, či během cestování. Zařízení je určené jen pro hraní v handheld režimu.


Konzole Nintendo Switch Lite též nepodporuje některé pokročilé funkce jako HD Rumble a IR Motion Camera. Jestli je hra, ktorou právě hrajete podporuje, na konzoli Nintendo Switch Lite nebudou tyto funkce přístupné.


Ve hrách které nepodporují handheld režim si budete ke konzolí moct bezdrátově připojit ovladače Joy-Con (prodávané samostatně). Taktéž budete potřebovat zařízení na dobíjení ovladačů, Nintendo Joy-Con Charging Grip


Herní systém Nintendo Switch Lite je baterií nabíjený, tabletu podobný LCD displej s 3.5 mm audio vstupem. Konzole má na stranách napevno připojené ovladače Joy-Con, které není možné měnit. Konzole obsahuje slot na herní karty (cartridgově založená média).


Obsah balení:

  • Konzole Nintendo Switch Lite
  • AC adaptér


Recenze na Nintendo Switch Lite, coral - BAZAR (použité zboží)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.