Nintendo Switch Lite, blue - BAZAR (použité zboží)

3 869 Kč
3 779 Kč
Osobitný režim 0% DPH
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 444073
Nintendo

Nintendo Switch Lite, blue - BAZAR (použité zboží)

  • hra je z výkupu a je 100% funkční a odzkoušená
  • obal bez poškození, médium bez škrábanců
  • smluvní záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:


Nintendo Switch Lite je handheld konzole. Verze Lite je menší, nemá odnímatelné ovladače. Joy-Con a nabízí pouze možnost handheld hraní. Konzole Nintendo Switch Lite má 4GB RAM, interní paměť 32 GB a 5.5 palcový LCD displej s rozlišením 1280x720.


lite_3_nsw

Konzola je určena pro hráče v pohybu. Konzole podporuje veškerý software Nintendo Switch. Je vynikající pro hráče, kteří mají čas hrát venku či během cestování. Zařízení je určeno pouze pro hraní v handheld režimu.


Konzole Nintendo Switch Lite také nepodporuje některé pokročilé funkce jako HD Rumble a IR Motion Camera. Pokud jejich hra kterou právě hrajete podporuje, na konzoli Nintendo Switch Lite nebudou tyto funkce přístupné.


Ve hrách které nepodporují handheld režim si budete ke konzoli moci bezdrátově připojit ovladače Joy-Con (prodáváno samostatně). Také budete potřebovat zařízení na dobíjení ovladačů, Nintendo Joy-Con Charging Grip


Hherní systém Nintendo Switch Lite je baterií nabíjený, tabletu podobný LCD displej s 3.5 mm audio vstupem. Konzole má na stranách napevno připojené ovladače Joy-Con, které nelze vyměňovat. Konzole obsahuje slot na herní karty (cartridge-ově založená média).


Obsah balení:

  • Konzole Nintendo Switch Lite, blue
  • AC adaptér

Recenze na Nintendo Switch Lite, blue - BAZAR (použité zboží)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.