Nintendo Joy-Con Pair, pastel pink

1 889 Kč
1 819 Kč
Cena bez DPH: 1 503 Kč
 
 
Kód produktu: 472278
Nintendo

Nintendo Joy-Con Pair, pastel pink [NSP088]

O produktu

Všestranné ovladače Joy-Con nabízejí spoustu možností a obrovské herní zážitky. Ovladač Joy-Con lze používat samostatně v jedné ruce, samostatně v obou rukou, nebo jako herní ovladač zapojením do Joy-Con gripu. Využijte je pro samostatné hraní, nebo se podělte s přáteli a zahrajte si v režimu multiplayer. Každý z ovladačů Joy-Con má vlastní sadu tlačítek a je plnohodnotným ovladačem, zároveň je vybaven akcelerometrem a gyroskopickým senzorem pohybu, což mu umožňuje nezávislé ovládání pravé a levé strany.
Levý ovladač Joy-Con zahrnuje také tlačítko Capture, které hráčům umožňuje zachytávat nejlepší herní momenty a podělit se o ně s přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Pravý ovladač Joy-Con přichází s NFC bodem pro interakci s figurkami Amiibo. Rovněž obsahuje IR pohybovou kameru, která dokáže zjišťovat vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů. Například dokáže určit, kde se nachází hráčova ruka a jaký formuje tvar.
Joy-Con ovladače také představují pokročilou funkci HD rumble, která v kompatibilních hrách umožňuje hráčům pocítit realistické vibrování. Tento efekt je velmi detailní a umožňuje hráčům pociťovat i tak citlivé vibrace, jako jsou vibrace jednotlivých kostek ledu ve sklenici, kterou dokáže ovladač Joy-Con simulovat. Díky této funkci hráči pocítí jedině reálné detaily, kterých nedosáhnete pouze za použití zraku a sluchu.

Obsah prodejního balení:

  • Levý ovladač Joy-Con
  • Pravý ovladač Joy-Con
  • Ochranná šňůrka pro kazdý ovladač
  • Dokumentace


Recenze na Nintendo Joy-Con Pair, pastel pink

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.