Niceboy ION Sonic Sonický zubní kartáček, černý

Cena s DPH
990 Kč
Cena bez DPH: 818 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 437005
Niceboy

Niceboy ION Sonic Sonický zubní kartáček, černý


Niceboy ION Sonic

Mějte pod kontrolou bělejší zuby díky sonické technologii. Vysokofrekvenční kartáček Niceboy ION Sonic využívající až 43 000 kmitů za minutu se efektivně postará o váš zářivě bílý úsměv. Niceboy ION SmartSonic vydrží na jedno nabití až neuvěřitelných 20 dní. A protože má každý trochu jiné zuby i požadavky na čištění, nabízí Sonic hned několik režimů čištění. Na dokonalé vyčištění zubů budou Sonicu stačit 2 minuty, tedy 30 vteřin na každý oblouk. Na změnu oblouku vás vždy upozorní vibracemi, takže není třeba nic hlídat a sledovat – kartáček to udělá za vás.


Klíčové vlastnosti

 • Špičková sonická technologie čištění
 • Set tří hlavic všech tvrdostí (soft, medium, hard) v balení
 • Inteligentní čistící módy pro specifické potřeby
 • Důkladné a rovnoměrné čištění s chytrými časovači
 • Vodotěsná indukční nabíjecí stanice
 • Výdrž baterie až 20 dní při každodenním čištění
 • Vodotěsné tělo s krytím IPX7
 • Ergonomicky tvarovaná rukojeť
 • Tichý chod


11-NCB-ION-SONIC-Black-1800x


Sonická technologie pro zdravější a bělejší zuby
Sonická technologie je nejefektivnější a nejšetrnější moderní způsob čištění zubů, násobně efektivnější než čištění s manuálním kartáčkem. Zárukou tak skvělého a rychlého výsledku je kombinovaná síla dvou souběžných čistících procesů. Sonický pohyb kartáčku zaprvé vytváří bublinky, které eliminují povlak a dostávají se i do obtížně přístupných mezizubních prostor a dásní. A souběžně na čistotě zubů pracuje samotný kartáček se 43 000 kmity za minutu.
Přímo v balení kompletní set tří hlavic všech tvrdostí
Můžete si rovnou vybrat přesně takovou tvrdost kartáčku jaká vyhovuje právě vám. Přímo v balení kartáčku Niceboy ION Sonic totiž máte na výběr ze setu tří hlavic všech tvrdostí – měkké (soft), středně tvrdé (medium) a tvrdé (hard).
5-NCB-ION-SONIC-Black-1800x

Vstříc vašim konkrétním potřebám se speciálními čistícími módy
Se šikovnými režimy kartáčku Niceboy ION Sonic si čištění zubů přizpůsobíte sobě maximálně na míru. Režimy Sensitive a Clean jsou standardní programy pro všeobecné, každodenní čištění. Mód White se zaměřuje na odstraňování povrchových nečistot. Režim ExtraCare je jemnější režim pro ochranu a masáž dásní.
Speciálně tvarovaná hlavice pro komplexní péči
Hlavice kartáčku byla navržena tak, aby věrně kopírovala tvar zubů a linii dásní. Niceboy ION Sonic s hustě vysazenými, vysoce kvalitními štětinami od předního výrobce DuPont efektivně odstraňuje povrchové nečistoty a vyčistí i obtížně přístupná místa v ústech. Velmi brzy tak zuby získávají na přirozené bělosti.
13-NCB-ION-SONIC-Black-1800x

Jednoduché nabíjení s indukční stanicí
Kartáček Niceboy tSonic disponuje vysokokapacitní baterií s neuvěřitelnou výdrží až 20 dní. V balení naleznete praktickou indukční nabíjecí stanici a stojan pro kartáček v jednom. Obávat se o ni nemusíte, nabíjecí stanice je voděodolná. Do elektřiny ji pak připojíte pomocí přiloženého microUSB kabelu.
Inteligentní časovače pro důkladné každodenní čištění
Maximálně efektivní a důkladné čištění díky chytrým časovačům. Časovač QuadPacer pohlídá, abyste v každé části úst strávili správný čas. Ústní dutina je rozdělena na čtyři oblasti, po dokončení třicetisekundového čištění každé oblasti vám kartáček připomene, že můžete přejít na další oblast. A kartáček ION Sonic také pohlídá, abyste své zuby čistili po obecně doporučenou dobu 2 minut.
13-NCB-ION-Sonic-Black

Šetrný kartáček, vhodný i pro použití s ??vyspravovanými zuby
Sonická technologie je velmi šetrná a bezpečná. Proto její použití vhodné pro použití se strojky, můstky, korunkami atp. Použití sonických kartáčků navíc předchází tvorbě zubního kazu a přispívá ke zdravějším dásním.


12-NCB-ION-SONIC-Black-1800x

Obsah balení

 • Rukojeť zubního kartáčku Niceboy ION Sonic
 • 3x kartáčková hlavice (měkká, střední, tvrdá)
 • Bezdrátová dokovací stanice
 • Nabíjecí kabel MicroUSB

Technická specifikace

Otáčky 43 000
Napětí 3,7 V
Výkon 1,85 W
Nabíjení Bezdrátový nabíjecí dok
Výstupní napětí 5 V / 85 mA
Provozní doba 20 dní (vypočteno podle provozního stavu 2 minuty/čas a 2krát/den)
Kapacita baterie 800 mAh
Doba nabíjení 8-10 hodin
Vodotěsnost IPX7

Recenze na Niceboy ION Sonic Sonický zubní kartáček, černý

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.