Niceboy RAZE Supersonic XL

Cena s DPH
1 499 Kč
Cena bez DPH: 1 239 Kč
 
 
Kód produktu: 463609
Niceboy

Niceboy RAZE Supersonic XL [raze-supersonic-xl]

XL v možnostech přehrávání

Niceboy RAZE Supersonic XL je praktický přenosný reproduktor, který ohromí možnostmi přehrávání. Připojte se bezdrátově pomocí Bluetooth 5.0, zapojte flash disc, micro SD kartu či audio kabel nebo zapněte rádio. To vše s výkonem 24 W, 12 hodin bez přerušení. Technologie MaxxBass zajistí efektivní vyvážení zvuku pro přesné podání bez zkreslení s bohatšími basovými frekvencemi. Díky pogumování a odolnosti vůči vodě je skvělým společníkem na doma i na cesty či k vodě.
supersonic xl

O produktu

 • Kompaktní rozměry
  Niceboy RAZE Supersonic XL je připraven jít s vámi kamkoli - díky rozměrům pouhých 22 x 8,2 x 9,6 cm, váze necelých 0,75 kg a praktickému přenosnému poutku je opravdu snadné jej vzít s sebou všude.
 • Kvalitní zvuk s posílenými basami
  24 W je dostatečný výkon pro ozvučení jakékoli místnosti v domácnosti. Technologie MaxxBass navíc dodá basům hloubku a aby byl přenos čistý a bez přerušení, reproduktor je vybaven Bluetooth 5.0.
 • Množství funkcí, díky kterým se nebudete nudit
  Reproduktor umožňuje přehrávat vaše oblíbené skladby iz paměťových médií jako je USB flash disc či micro SD karty nebo připojení pomocí audio kabelu. Funkce FM rádia vás nenechá v tichu ani v případě, že chybí jiný zdroj hudby. Vaše hovory vyřídíte hands-free díky zabudovanému mikrofonu a reproduktor má navíc také funkci powerbanky.
 • Připraven k pobytu venku
  Nebojte se ho vzít ven. Díky výdrži baterie až 12 hodin na jedno nabití, odolnému pogumovanému tělu a voděolnosti se stupněm krytí IPX6 s vámi reproduktor zvládne také výlety či pobyt v blízkosti vody. A když se baterie vybije, lehce jej opět nabijete pomocí univerzálního USB-C.
 • Poslouchejte stereo
  Ve výbavě reproduktoru nechybí také technologie True Wireless Stereo, která umožňuje bezdrátově propojit najednou dva reproduktory a poslouchat tak oblíbené skladby ve stereo kvalitě. Párty navíc můžete vylepšit světelnými režimy.
supersonic xl

Technická specifikace

Výstupní výkon: 24 W RMS
Citlivost: 88 dB
Frekvenční odezva: 100 Hz – 20 kHz
Impedance: 4 Ohm
Konektivita: Bluetooth, USB flash disk, micro SD karta, 3,5mm jack
Bluetooth verze: 5.0
Podporované Bluetooth kodeky: SBC
Podporované Bluetooth profily: A2DP, AVRCP, HFP
Podporované formáty: MP3, WMA, WAV
Typ baterie: Li-ion polymerová 2400 mAh
Stupeň krytí: IPX6
Doba přehrávání hudby: až 12 hodin (záleží na úrovni hlasitosti a zvukovém obsahu)
Rozměry: 220 x 82 x 96 mm
Hmotnost: 716 g

Obsah prodejního balení:

 • Niceboy RAZE Supersonic XL
 • USB kabel typu C
 • Audio kabel
 • Návod


Recenze na Niceboy RAZE Supersonic XL

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.