Niceboy ION Charles i4 robotický vysavač, černý

AKCE DNE do konce akce dne zůstává
30%
SLEVA
4 390 Kč
3 078 Kč
Cena bez DPH: 2 544 Kč
 
 
Kód produktu: 436987
Niceboy
 
Chceš ušetřit ? Tento produkt prodáváme také jako rozbalený za 3 929 Kč

Niceboy ION Charles i4 robotický vysavač, černý [charles-i4-black]

Niceboy ION Charles i4 robotický vysavač 2 v 1 s funkcí mopování

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i4 podlahu nejen skvěle vysaje se systémem Hurricane PRO, ale zároveň také vytře díky funkci mopování. S mobilní aplikací Niceboy ION vyřídíte úklid během vteřiny ze svého mobilního telefonu. Vysavač využívá navigační systém NaviGATE ke stoprocentnímu pokrytí uklízené plochy as technologií Red SENSE se vyhne kolizím s vaším nábytkem nebo pádu ze schodů. Kapacita baterie vydrží na 100 minut úklidu, před vybitím baterie se robot sám přijede dobít do nabíjecí stanice.


Klíčové vlastnosti

 • Robotický vysavač s funkcí vysávání i mopování
 • Ovládání pomocí mobilní aplikace Niceboy ION
 • Na všechny typy tvrdých podlah a nízkých koberců
 • Inteligentní navigační systém NaviGATE
 • Dokovací stanice s automatickým dobíjením
 • Vysoký nasávací výkon 2 000 Pa se systémem Hurricane PRO
 • Třístupňový filtrovací systém MAX Clean s HEPA filtrem
 • Prevence nárazu do překážek a pádu ze schodů s technologií Red SENSE
 • Inteligentní režimy čištění - single spot, edge, celkový úklid
 • Podpora hlasových asistentů
 • Dálkový ovladač součástí balení
 • Kapacita baterie na 100 minut vysávání
 • Velká prachová nádoba o objemu 600 ml
 • Nádoba na vodu o objemu 180 ml
 • Nízký design o výšce 7,8 cm pro vysávání i obtížně přístupných míst
 • Tichý provoz při 65 dB
 • Překoná překážky až do výšky 1,5 cm

Inteligentní vysavač 2 v 1 s mokrým i suchým vysáváním
Niceboy ION Charles i4 vám nabídne ještě vyšší stupeň čistoty. S funkcí mopování vám totiž podlahu nejen vysaje, ale zároveň také vytře. Disponuje dvěma zásobníky, pro suchý i mokrý úklid. S velkou prachovou nádobou o objemu 600 ml a 180 ml nádobkou na vodu dokáže uklidit i velké plochy bez vaší asistence.
11-Charles-i4-White-1800x

Úklid vybavený kdykoli a odkudkoli s mobilní aplikací Niceboy ION
S mobilní aplikací Niceboy ION máte všechny své chytré spotřebiče ION pod palcem. U vysavače si pomocí aplikace snadno naplánujete úklid kdykoli a odkudkoli. Vyšlete svého Charlese i4 vysát nebo vytřít na dálku, nastavte si při něm vlastní harmonogram úklidu ve vámi určených časech, a to vše včetně podrobných statistik o průběhu vysávání.
Nevynechá ani milimetr s inteligentním navigačním systémem NaviGATE
Maximálně efektivní a bezchybný úklid zajistí pokročilý navigační systém NaviGATE. Gyroskopické senzory zmapují uklízený prostor, pomocí dynamických algoritmů vyhodnotí ION Charles i4 uklízenou plochu a naplánuje svoji trasu tak, aby bezpečně pokryl 100% vysávané plochy.
6-Charles-i4-White-1800x

Ovládání hlasem s pomocí hlasového asistenta
Ovládání nejen s mobilní aplikací nebo dálkovým ovladačem. Se zabudovanou podporou hlasového asistenta Google Assistant stačí k perfektnímu úklidu jen pár slov.
Vysoký sací výkon se systémem Hurricane PRO
Niceboy ION Charles i4 je vybaven silným motorem s efektivním systémem sání Hurricane PRO s vysokým sacím výkonem 2 000 Pa pro opravdu hloubkový úklid. S dvojicí antistatických štětinových bočních kartáčků důkladně vyčistí obtížně dostupná místa jako rohy, prostory podél stěn či kolem nábytku. Přejetý prostor je dokonale zbaven nečistot, protichůdná rotace kartáčů přimete všechny nečistoty v dosahu přímo do nasávacího otvoru.
3-Charles-i4-White-1800x

Prevence nárazu do překážek a pádu ze schodů s technologií Red SENSE
S vysavačem Niceboy ION Charles i4 se nemusíte obávat o stav svého nábytku nebo o vysavač samotný. ION Charles i4 je totiž vybaven dvaceti infračervenými senzory s inteligentní technologií Red SENSE. S touto technologií identifikuje překážky v prostoru a elegantnľ se jim vyhne. S pokročilou orientací v prostoru nespadne ani ze schodů nebo jiných vyvýšených prostor.
7-Charles-i4-White-1800x

Účinný třístupňový filtrovací HEPA systém odstraní 99,95 % nečistot
Uvnitř robotického vysavače Niceboy ION Charles i4 naleznete účinný třístupňový filtrační systém MAX Clean. Primární a sekundární filtr zadrží větší nečistoty a speciální HEPA filtr zatočí is tím nejjemnějším prachem, alergenními roztoči i zvířecími alergeny. Údržba vysavače je neuvěřitelně jednoduchá. Nepotřebujete žádné výměnné sáčky. Prachovou nádobu lze snadno vyjmout a vysypat. HEPA filtr pak stačí jednoduše omýt pod tekoucí vodou a je hotovo.
Univerzální vysavač pro všechny typy podlah
Robotický vysavač Niceboy ION Charles i4 byl navržen pro perfektní odstranění nečistot a prachu z každé tvrdé podlahy a nízkých koberců. V cestě za dokonale uklizenou podlahou jej nezastaví ani přechodové lišty, ION Charles i4 totiž snadno překoná každou překážku až do výšky 1,5 cm.
8-Charles-i4-White-1800x

Speciální režimy úklidu pro všechny situace
Vysavač Charles i4 nabízí čtyři režimy čištění, které vyhoví všem i specifickým nárokům na úklid. Automatický režim i Zig-Zag režimy jsou univerzální režimy pro komplexní úklid místností. Režim čištění s pevným bodem je zase určen pro důkladné vyčištění jednoho místa a režim pro čištění okrajů je specializovaný program pro detailní úklid podél stěn a okrajů nábytku.
9-Charles-i4-White-1800x

Automatické dobíjení baterie v dokovací stanici
Vysokokapacitní baterie vám zajistí až 100 minut úklidu. Ale výdrž vysavače není třeba sledovat. Po dokončení úklidu se sám automaticky vrátí do stanice. V případě nízké kapacity baterie robotický vysavač Charles i4 přeruší úklid a dojde se dobít do dokovací stanice. Po nabití se vrátí a pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal.
10-Charles-i4-White-1800x

Intuitivní používání s dálkovým ovladačem
U robotického vysavače Niceboy ION Charles i4 oceníte jednoduché ovládání. Komu nevyhovuje aplikace nebo hlasoví asistenti, ten ocení ovládání pomocí tlačítek přímo na těle vysavače nebo jednoduchý dálkový ovladač. I s ním vyřídíte úklid za okamžik, aniž byste se museli zvednout z křesla.
Nízký profil vysavače pro snadnou dostupnost
Slim design s výškou pouhých 7,8 cm umožňuje vysavači Niceboy ION Charles i4 uklidit i v jinak obtížně přístupných místech, jako jsou prostory pod pohovkou, postelí či skříní.
5-Charles-i4-White-1800x

Nízká hlučnost pro domácí pohodu
Čas na vysávání už nebude narušovat domácí pohodu. Uvnitř vysavače ION Charles i4 naleznete účinný motor se sníženou hlučností, která nepřesáhne 65 decibelů. Můžete tak nerušeně odpočívat, zatímco Charles i4 se postará o zářivě čisté podlahy.

Obsah balení:


 • Robotický vysavač Niceboy ION Charles i4
 • Nabíjecí dok
 • Dálkový ovladač (bez baterie)
 • Nabíjecí adaptér
 • Manuál
 • Přimetací štětce
 • HEPA filtr
 • Vytírací hadr
 • Vodní nádržka

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit také: Niceboy ION nabíjí stanice s adaptérem, Niceboy ION postranní štětiny, Niceboy ION HEPA H11 filtr, Niceboy ION mopovací utěrka, Niceboy ION dálkové ovládání.


Technická specifikace

Doba provozu 100 min
Objem nádobky na odpad 600 ml
Objem nádobky na vodu 180 ml
Baterie Lithiová baterie
Kapacita baterie 4400 mAh
Napětí 7,4 V
Čas do plného nabití 4-5 hodin
Výkon 15 W
Rozměry průměr 320 mm, výška 78 mm
Funkce Senzor proti pádu ze schodů, Senzor proti nárazu
Režim čištění Zig-Zag čištění, automatické čištění, čištění s pevným bodem, čištění okrajů
Typ ovládání Dálkový ovladač
Hlučnost 65 dB(A)
Hmotnost 2,15 kg
Typ nabíjení automatické, manuální
Recenze na Niceboy ION Charles i4 robotický vysavač, černý

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.