Niceboy ION Charles i9, bílý

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
Cena s DPH
9 999 Kč
Cena bez DPH: 8 264 Kč
 
Kód produktu: 446726
NICEBOY

Niceboy ION Charles i9, bílý [850811]

Dárek - Niceboy ION SmartSonic Sonický zubní kartáček, bílý v ceně 1299,- Kč
Dárek k produktu
Zobraziť celý popis Dáreka


Niceboy ION Charles i9 technologický lídr pro dokonalý úklid

Špičkový robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 v sobě kombinuje nejen účinný vysavač, ale také mop s inteligentním dávkováním vody AQUA Direct. Vysavač využívá špičkový laserový navigační systém LiDAR k vytvoření interaktivní mapy uklízených ploch. V mobilní aplikaci Niceboy ION pak můžete nastavit individuální úklid místností a vymezit zakázané zóny. S technologií Red SENSE se vysavač vyhne kolizím s vaším nábytkem nebo pádu ze schodů. Kapacita baterie vydrží na 150 minut úklidu, před vybitím baterie se robot sám přijede dobít do nabíjecí stanice.Klíčové vlastnosti

 • Robotický vysavač mopování AQUADirect (dávkování vody)
 • Ovládání pomocí mobilní aplikace Niceboy ION
 • Pro všechny typy podlah (koberce, dřevěné podlahy)
 • Kartáč Animal Brush pro efektivní odstranění zvířecích chlupů
 • Laserový navigační systém LiDAR
 • Dokovací stanice s automatickým dobíjením
 • Vysoký nasávací výkon 2 500 Pa se systémem Hurricane PRO
 • Třístupňový filtrovací systém MAX Clean s HEPA filtrem
 • Prevence nárazu do překážek a pádu ze schodů s technologií Red SENSE
 • Řada inteligentních režimů čištění - single spot, edge, celkový úklid, manuální ovládání a zig-zag atd.
 • Vysavač mluví česky, slovensky i anglicky
 • Podpora hlasových asistentů
 • Kapacita baterie na 150 minut vysávání
 • Velká prachová nádoba o objemu 450 ml
 • Nádoba na vodu o objemu 450 ml
 • Nízký design o výšce 9,9 cm pro vysávání i obtížně přístupných míst
 • Tichý provoz při 65 dB
 • Překoná překážky až do výšky 1,5 cm

Inteligentní vysavač s AQUA Direct mopovacím systémem
Niceboy ION Charles i9 vám nabídne ještě vyšší stupeň čistoty. S funkcí mopování vám totiž podlahu nejen vysaje, ale zároveň také vytře. Inteligentní mopovací systém AQUA Direct dávkuje množství vody dle potřeby a dokáže si tak poradit i se zaschlými a odolnými skvrnami. S velkou prachovou nádobou o objemu 450 ml a 450 ml nádobkou na vodu dokáže uklidit i velké plochy bez nutnosti vaší asistence.
6-Charles-i9-1800x

Vše ovládáte pomocí jedné mobilní aplikace Niceboy ION
S mobilní aplikací Niceboy ION máte všechny své ION inteligentní spotřebiče pod palcem. Pomocí vícejazyčné aplikace Niceboy ION (včetně češtiny a slovenštiny) si snadno naplánujete úklid kdykoli a odkudkoli budete potřebovat. Vyšlete svého Charlese i9 vysát nebo vytřít na dálku, nastavte si při něm vlastní harmonogram úklidu ve vámi určených časech, to vše včetně podrobných statistik o průběhu vysávání.
Interaktivní mapa domácnosti se systémem LiDAR
Maximálně efektivní a bezchybný úklid zajistí špičkový laserový navigační systém LiDAR. Naskenuje vaši domácnost, uloží si vysávané prostory a vytvoří interaktivní mapu, podle které plánuje trasy na 100% pokrytí. Funkce multi-room vám umožňuje s mapou pracovat a můžete nastavit specifické časy i způsoby úklidu jednotlivých místností.
7-Charles-i9-1800x

Ovládání hlasem s podporou hlasových asistentů
Ovládání nejen s mobilní aplikací nebo dálkovým ovladačem. Se zabudovanou podporou hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant stačí k perfektnímu úklidu jen pár slov.
Efektivní vysávání a vysoký sací výkon se systémem Hurricane PRO
Niceboy ION Charles i9 je vybaven silným motorem s efektivním systémem sání Hurricane PRO s vysokým nasávacím výkonem 2 500 Pa pro opravdu hloubkový úklid. Dvojice bočních kartáčků s centrálním kartáčem Animal Brush efektivně extrahuje nečistoty ze všech typů podlah. Zejména majitelé zvířecích mazlíčků ve svých domácnostech uvítají všestrannou účinnost systému Hurricane PRO.
3-Charles-i9-1800x

Prevence nárazu do překážek a pádu ze schodů s technologií Red SENSE
S vysavačem Niceboy ION Charles i9 se nemusíte obávat o stav svého nábytku nebo o vysavač samotný. ION Charles i9 je totiž vybaven šestadvaceti infračervenými senzory s inteligentní technologií Red SENSE. S touto technologií se vyhýbá překážkám a zabrání i pádu robota ze schodů nebo jiných vyvýšených prostor.
8-Charles-i9-1800x

Vymezte vysavači hranice se zakázanými zónami
Můžete mít v domácnosti místa, kam nechcete, aby vysavač zacházel. Stačí jen v mobilní aplikaci vymezit vysavači zakázané zóny, vytyčit neviditelné stěny. Takovým místům se vysavač při úklidu vyhne.
12-Charles-i9-1800x

Účinný třístupňový filtrovací HEPA systém odstraní 99,95 % nečistot
Uvnitř robotického vysavače Niceboy ION Charles i9 naleznete účinný třístupňový filtrační systém MAX Clean. Primární a sekundární filtr zadrží větší nečistoty a speciální HEPA filtr zatočí is tím nejjemnějším prachem, alergenními roztoči i zvířecími alergeny. Údržba vysavače je neuvěřitelně jednoduchá. Nepotřebujete žádné výměnné sáčky. Prachovou nádobu lze snadno vyjmout a vysypat. HEPA filtr pak stačí jednoduše omýt pod tekoucí vodou a je hotovo.
Speciální kartáč Animal Brush zbaví podlahy zvířecích i jiných nečistot
Niceboy ION Charles i9 je perfektní pomocník pro majitele domácích mazlíčků. Speciální design spirálového kartáče Animal Brush totiž v sobě kombinuje jak štětiny pro odstranění nečistot z koberců, tak i gumové lamely pro vyčištění tvrdých podlah. Pohodlně si poradí s chuchvalci zvířecích chlupů, stopami a dalšími důvěrně známými nečistotami, a to na všech typech podlah.
5-Charles-I9_1800x

Speciální režimy úklidu pro všechny situace
Vysavač ION Charles i9 nabízí pět režimů čištění, se kterými vyhoví specifickým nárokům na úklid. Automatický i Zig-Zag režim jsou univerzální programy pro komplexní úklid místnosti. Čištění s pevným bodem je zase určeno pro důkladné vyčištění jednoho místa a režim pro čištění okrajů je specializovaný program pro detailní úklid podél stěn a okrajů nábytku. Manuální režim pak zvládne všechno ostatní.
10-Charles-i9-1800x

Vysoká kapacita baterie a automatické dobíjení
Vysokokapacitní baterie vám zajistí až 150 minut úklidu. Ale výdrž vysavače není třeba sledovat. Po dokončení úklidu se sám automaticky vrátí do stanice. V případě nízké kapacity baterie robotický vysavač Charles i9 přeruší úklid a přijede se dobít do dokovací stanice. Po nabití se vrátí a pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal.
11-Charles-i9-1800x

Nízký profil vysavače pro snadnou dostupnost
Nízký slim design o výšce 9,9 cm umožňuje vysavači Niceboy ION Charles i9 uklidit i v jinak obtížně přístupných místech, jako jsou prostory pod pohovkou, postelí či skříní.
9-Charles-i9-1800x

Nízká hlučnost pro domácí pohodu
Čas na vysávání už nebude narušovat domácí pohodu. Uvnitř vysavače ION Charles i9 naleznete účinný motor se sníženou hlučností, která nepřesáhne 65 decibelů. Můžete tak nerušeně odpočívat, zatímco Charles i9 se postará o čisté podlahy.

Obsah balení:


 • Robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 včetně baterie
 • Nabíjecí základna
 • Vysoce účinný filtr
 • Boční kartáč
 • Napájecí adaptér
 • Návod k použití
 • Součást hadru
 • Součást s jedním sacím otvorem
 • Nádrž na vodu

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit také: Niceboy ION nabíjecí stanice s adaptérem, Niceboy ION postranní, Niceboy ION HEPA H11 filtr, Niceboy ION mopovací utěrka.


Technická specifikace

Doba provozu 150 min
Objem nádobky na odpad 450 ml
Objem nádobky na vodu 650 ml
Baterie Lithiová baterie
Kapacita baterie 5000 mAh
Napětí 14,4 V
Výkon 40 W
Rozměry 346 x 340 mm, výška 99 mm
Funkce Senzor proti pádu ze schodů, Senzor proti nárazu
Režim čištění Zig-Zag čištění, automatické čištění, čištění s pevným bodem, čištění okrajů, manuální
Typ ovládání WiFi připojení
Způsob ovládání mobilní aplikace
Hlučnost 65 dB(A)
Hmotnost 3,1 kg ± 0,1 kg
Typ nabíjení automatické, manuální
Recenze na Niceboy ION Charles i9, bílý

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.