NHL 24 CZ Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA NHL 24 CZ - PS4NHL 24 CZ - Xbox Series X|SNHL 24 CZ - XBOX ONE
1 070 Kč
1 070 Kč
Cena bez DPH: 884 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 465550
ElectronicCZ titulky
 
Chceš ušetřit 461 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 609 Kč

NHL 24 CZ [PS5]

 

Bonus pro předobjednávky

Předobjednejte si hru NHL 24 a získejte následující obsah:
 • Balíček s výběrem posílené ikony (HUT)
 • Modifikátor ZB pro Battle Pass ve WOC (2×)

O hře

EA SPORTS NHL 24 nabízí díky novým herním funkcím a prvkům autentickou hokejovou akci se vším všudy. Zakuste intenzitu a únavu při hře pod velkým tlakem zásluhou Systému vyčerpání, kdy vytrvalý tlak v útočném pásmu vede k novým účinkům s výrazným dopadem na hru, jako je například únava brankářů zpomalující reakční dobu tím více, čím déle jsou v permanenci.
Fyzikálně řízený kontakt zaručí autentičnost tvrdých hitů, když soupeře přehodíte plexisklem nebo nedobrovolně pošlete na střídačku. Užijte si bezkonkurenční možnosti ovládání hráče díky novým systémům Vizuální přihrávka a Úplná kontrola nad finty. CHEL je ještě propojenější zásluhou hraní napříč platformami ve všech on-line týmových režimech. Těšit se můžete na Momenty HUT, které vám umožní připomenout si slavné okamžiky z hokejové historie i nejpohlednější akce z nedávné doby. Celkovou autentičnost ještě vylepší Momenty radosti v podobě více než 75 nových gólových oslav a vylepšená zápasová prezentace doplněná o živější atmosféru v hledišti, díky čemuž se budete během hraní cítit jako při sledování skutečného zápasu.

PŘENĚŠENÍ OBSAHU

 • PŘENESENÍ OBSAHU PRO NOVOU GENERACI: Hráči, kteří začnou hrát NHL 24 na systému PlayStation 4 nebo konzole Xbox One, budou mít možnost převést hodnotu svého týmu v HUT a postup do verze pro PlayStation 5 nebo Xbox Series X|S podle toho, kterou z platforem nové generace vlastní. Přenesení obsahu znamená, že v rámci NHL 24 mohou uživatelé ochránit 20 hráčských předmětů + trenéra na své aktuální soupisce a převést je na novou konzoli. Po přesunu obsahu ze systému PlayStation 4 na PlayStation 5 nebo z konzole Xbox One na Xbox Series X|S bude obsah z platformy starší generace z bezpečnostních důvodů převeden na neobchodovatelný. Všechny mince a předměty zbývající ve vaší sbírce obdržíte na svůj účet na platformě nové generace v obdobné hodnotě ve formě obchodovatelných balíčků.

HERNÍ SYSTÉM

 • SYSTÉM VYČERPÁNÍ: Kompletně propracovaný herní zážitek z Chel, který odměňuje delší útočné akce a čas strávený v útočném pásmu, přidává novou dynamickou vrstvu autenticity a vzrušení.
 • SYSTÉM VYTRVALÉHO TLAKU: Útočící tým nyní může získat výraznou výhodu díky systému vytrvalého tlaku. Pokud se hráčům/hráčkům podaří udržet tlak v útočném pásmu, aktivují bonus Vytrvalý tlak, který na omezenou dobu sníží soupeřovy vlastnosti a otevře jim větší prostor pro pohyb a přípravu akcí.
 • SYSTÉM UNAVĚNÍ BRANKÁŘŮ: Díky novému systému únavy brankářů/brankářek se soupeřů brankář/soupeřova brankářka unaví tím více, čím déle dokážete udržet svůj tlak. Únava ovlivňuje schopnost brankáře/brankářky reagovat na střely a tuto novou skutečnost vycházející z reálného hokeje pomůže ve hře zprostředkovat až 75 nových brankářských animací.
 • FYZIKÁLNĚ ŘÍZENÝ KONTAKT: Propracovaná fyzika a animace přinášejí revoluci ve fyzickém kontaktu a realistickém napadání tělem jako nikdy předtím. Nové fyzikální reakce založené na animacích vytvářejí velké momenty v jakémkoli okamžiku zápasu. Větší hity navíc otevírají více příležitostí k získání puku, ale pokud se vám na ně nepodaří navázat, ocitnete se mimo pozici, což s sebou přináší novou úroveň hratelnosti v podobě rizika as ním spjaté odměny. A ano, ti, kteří si rádi užívají fyzický hokej, mohou rozbít plexisklo a poslat soupeře nedobrovolně na střídačku.
 • ÚPLNÁ KONTROLA NAD FINTAMI: Díky kompletní úpravě nastavení ovládání je používání efektních pohybů intuitivnější a přístupnější. Navíc jsme přidali novou možnost naznačení, přihrávky nebo kliky po libovolné fintě, což hráčům otevírá zcela novou úroveň kreativity a strategie.
 • SYSTÉM VIZUÁLNÍCH PŘIHRÁVEK: Přemapování hlavních tlačítek na vaše spoluhráče/spoluhráčky spolu s novou vizuální ikonografií nad příjemci/příjemkyněmi přihrávek zaručuje přímější přihrávky a možnost přihrát kamkoliv a kdykoliv na ledě. Funkce přihrávek jedním dotykem navíc umožňuje rychle přesouvat puk po ledě a využívat velké příležitosti kliknutím na tlačítko přihrávky v okamžiku, když je puk v pohybu. Toto vše zaručuje kreativnější a autentičtější výměnu puku.
 • HRANÍ NAPŘÍČ PLATFORMAMI: NHL 24 nabízí vylepšené možnosti hraní napříč platformami, takže si můžete v HUT a WOC zahrát s hráči ze stejné generace konzolí od Sony a Microsoftu a užít si tak dosud nejpropojenější verzi Chel.
 • OVLÁDÁNÍ BRANKÁŘE: Díky vylepšenému ovládání brankáře/brankářky je hra na gólmana/brankovku přístupnější a intuitivnější. Nový systém Navázané ovládání umožňuje klouzat dopředu a dozadu, provádět zákroky a poté se automaticky vrátit zpět do vycentrované pozice, což hráči usnadňuje soustředění na hru.

AUDIOVIZUÁLNÍ ZPRACOVÁNÍ

 • MOMENTY RADOSTI: Přenos ze zápasu působí živěji než kdykoliv předtím díky více než 75 novým animacím gólových oslav, novým úhlům kamery, světelným efektům a možnosti nastavit si oslavy tak, aby hráči a hráčky mohli své střelecké úspěchy oslavit podle svých představ.
 • VYLEPŠENÁ ATMOSFÉRA V HLEDISKU: Jedná se o zdaleka nejenergičtější publikum v Chel. Nové reakce na události jako významná přerušení hry, bleskové útoky, vrcholící vytrvalý tlak nebo dramatické momenty comebacků zlepšují pocit z toho, že stadion opravdu žije.
 • VYLEPŠENÍ VYSÍLÁNÍ: Na komentátorském stanovisku se nově objeví ostřílená komentátorka a dvojnásobná olympijská vítězka v ledním hokeji Cheryl Pounder. Její zkušený hlas a přehled hokejové profesionálky na té nejvyšší úrovni vdechnou dění na obrazovce nový život.
 • DYNAMICKÉ MANTINELY: V rámci vylepšení podpory rozšířené reality se budou na mantinelech objevovat informace o klíčových momentech na ledě, jako jsou odložené tresty, gólové souhrny, statistické milníky a nejrůznější doplňky zdůrazňující nápadité gólové oslavy. br>
 • ENGINE FROSTBITE: EA SPORTS NHL 24 dále spoléhá na sílu enginu Frostbite, který přináší na konzoli bezkonkurenční vylepšení grafické stránky hry. Frostbite pomáhá oživit dění – od dynamického osvětlení po propracovanou věrnost postav.

HERNÍ REŽIMY

 • HOCKEY ULTIMATE TEAM: HUT nabízí v NHL 24 nový zážitek z hraní, ať už jde o oslavu malých detailů, nebo připomínku velkých okamžiků hokejové historii.
 • MOMENTY HUT: Ať už jde o zápas z hokejových dějin, nebo klíčové výkony z uplynulého týdne play-off, v režimu Momenty HUT si můžete připomenout nejrůznější důležité okamžiky - a získat zároveň odměny.
  >
 • ÚKOLY 2.0: NHL 24 představuje nový systém sledování úloh v reálném čase založený na typech předmětů, týmech, hokejistech/hokejistkách a akcích na ledě, a to vše ruku v ruce s aktualizací postupu ve hře.
 • WORLD OF CHEL: Díky většímu počtu způsobů hraní, propojení a sebevyjádření se těšte na dosud nejdynamičtější verzi WOC.
 • SMÍŠENÉ KLUBY: Možnost hraní napříč platformami ve World of Chel znamená, že nyní můžete hrát proti svým přátelům na konzolích stejné generace. Tento větší hráčský fond přináší kratší doby čekání a rychlejší naskočení do zápasů proti soupeřům kvalit, které hledáte.
 • BATTLE PASS: Zapojte se do akcií nabitých sezón s Battle Passem WOC přinášejícím bezplatné i prémiové odměny. Za čas strávený hraním ve WOC nyní získáte odměny v podobě nové nabídky hráčských tříd a doplňkových předmětů, které změní váš způsob hraní – a také to, jak při tom budete vypadat.
 • TVORIVÁ ZÓNA: Celkové vylepšení a zefektivnění uživatelského prostředí zaručuje bleskovou odezvu při přepínání mezi různými aspekty Tvůrčí zóny během přizpůsobování postavy.
 • VYLEPŠENÁ EASHL: Mezi novinky NHL 24 patří neformální režim, vylepšený systém vyhledávání her, více lidských hráčů i vylepšení, díky kterým bude získávání ZB v rámci Battle Passu zábavnější. Upraveno play-off EASHL nabízí autentickou, zjednodušenou 16-zápasovou cestu k titulu, kde jedno zaváhání znamená konec. Během postupu pavoukem budete také získávat body úrovní. Po skončení play-off bude vyhlášen globální šampion, takže o zábavu a napětí nebude nouze.
 • OBCHOD WOC: Hrajte, vyhrávejte, slavte. Díky úpravám v obchodě WOC máte možnost získat ještě více předmětů pro přizpůsobení své postavy, stejně jako přístup k exkluzivním prémiovým sadám vlastních postav, hráčských bannerů a pod. Navíc ve zcela novém týmovém obchodě NHL zakoupíte exkluzivní předměty od svých oblíbených klubů.

Trailer

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
CZ titulkyEN dabing

Související produkty (1)


Recenze na NHL 24 CZ

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.