Neon Abyss PS4

Cena s DPH
1 549 Kč
Cena bez DPH: 1 280 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 446752
LimitedEN dabing

Neon Abyss [PS4]

Kombinací zuřivé akce typu run 'n' gun a hluboké mechaniky vás Neon Abyss postaví do pozice člena 'Grim Squad' – pracovní skupiny, kterou sestavil samotný Hades, aby infiltrovala propast a porazila Nové bohy. Smrt není konec, protože pokaždé, když zemřete, zjistíte, že jste silnější než dříve.

O hře

Objevujte nové místnosti a nové konce
Při každém běhu budete moci odemknout nové místnosti, předměty, šéfy, speciální pravidla a dokonce i nové konce! To znamená, že každý dungeon je jedinečný a rozšiřitelný a je přizpůsoben vašemu specifickému hernímu stylu.
Získejte speciální schopnosti
Pokud na své cestě do hlubin propasti potřebujete nějakou společnost, nebo jen nějakou další palebnou sílu či asistenci, můžete najít vajíčka, která se promění v náhodného mazlíčka, který má speciální schopnost a bude se vyvíjet, čím déle přežijete.

Zpestřete si hraní minihrami
Udělejte si krátkou přestávku od zabíjení přisluhovačů a zapojte se do náhodných miniher, které vám také přinesou nějakou kořist! Skočte na klavírní vystoupení, meditační výzvy, taneční soutěže a další – zůstat naživu je nyní mnohem zajímavější!

Trailer


Recenze na Neon Abyss

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.