Need for Speed: Most Wanted[Origin]

Digitální distribuce
Cena s DPH
329 Kč
Cena bez DPH: 272 Kč
 
Kód produktu: 411256
Electronicanglická verze

Need for Speed: Most Wanted[Origin] [PC digital]

Abyste se stali "nejhledanějším zločinců", nebo Most Wanted, musíte převálcovat policistů, v schopnostech za volantem překonat přátel a přelstít tradičních rivalů. S nelítostnou policií, připravenou kdykoliv Vás odstranit z cesty, se musíte rozhodovat ve zlomku okamžiku. Využijte otevřený svět jako svou výhodu a hledejte úkryty, místa na skoky a nové automobily, které Vás udrží vždy o krok vpředu.

V typickém stylu studia Criterion Games hrají nejdůležitější roli při hraní Vaši přátelé. V otevřeném světě bez místností a nabídek je můžete kdykoli vyzvat na souboj a otestovat si proti nim řidičské schopnosti v plynule navazujících soutěžích pro více hráčů. Soupeři zase udělají vše pro to, aby Vás zastavili na cestě na vrchol. V tomto světě totiž může být Most Wanted pouze jeden.  • Zbavte se policistů svým způsobem. Využívejte zkratky a skoky, schovejte se, nebo se policejním autům Ztraťte v prostředí, ve kterém nejlépe vyniknou přednosti Vašeho vozu. Svoboda je všechno. S přáteli můžete jít kamkoliv, objevovat skryté herní prvky, nebo využívat podrobné znalosti města k tomu, abyste nad nimi vyhráli v nekonečné nabídce soutěží.
  • Vyberte si auto, spojte se s přáteli a vrhněte se do nekonečného víru soutěžních akicí. Hru už nepřerušují žádné speciální nabídky a menu. Sbírejte velké porce bodů, stoupejte v žebříčcích a vyhrajte odměny a vylepšení. Při závodění, soubojích a objevování obrovského otevřeného světa nenechte vyhasnout plamen rivality s Vašimi odvěkými protivníky.
  • Systém Autolog 2 zvyšuje intenzitu soubojů prostřednictvím individuální doporučovaných závodů a neustálým přísunem aktuálních informací o důležitých výsledcích, rychlostech a časech dosažených Vašimi přáteli. Kdykoliv a na jakékoliv platformě můžete sbírat body Need for Speed s cieľomm překonat přátel a stát se Most Wanted.
  • Přežijí jen ti nejrychlejší. Need for Speed: Most Wanted je kombinací, pro tuto sérii, typické autentické simulace ovládání s intenzivní rychlostí a agresivitou série Burnout. Stiskněte plyn na podlahu, strhněte volant a probojujte se přes nástrahy policistů a úskoky soupeřů jen díky vlastnímu řidičskému umění a hutným dávkám nitra.

    Jedná se o digitální verzi hry Need for Speed: Most Wanted, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.


  • Recenze na Need for Speed: Most Wanted[Origin]

    Zatím nikdo nepřidal hodnocení.