NBA 2K21 (Mamba Forever Edition)[Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
1 809 Kč
Cena bez DPH: 1 495 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 412681
2KEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

NBA 2K21 (Mamba Forever Edition)[Steam] [PC digital]


Hra NBA 2K21 přinese rozsáhlé vylepšení grafického zpracování a hratelnosti, bohaté kompetitivní a komunitní online funkce a hluboké a různorodé herní režimy. Také přinese zcela nová výjimečná pohroužení do všech aspektů NBA basketbalu a jeho kultury – kde všechno je hra.


Pro zajištění kompatibility her mezi novými a současnými konzolemi stejných rodin, bylo do hry přidáno několik nových prvků, jako je MyTEAM Cross-Progression (umožní přenos bodů MyTEAM Points, Tokenů, karet a herního postupu) a Shared VC Wallet (přenos všech nákupů a odměn ).


NBA 2K21 přinese v případě konzole nové generace drasticky zrychlené načítání hry, neuvěřitelně věrné vizuální zpracování a nepřekonatelně propracovanou hratelnost a bohatý obsah pro všechny fanoušky i hráče basketbalu. Hráči se mohou těšit na nové herní prvky, režimy, nové značky, sociální eventy a zbrusu nový soundtrack, který slibuje lámat rekordy díky nejširší kolekci herní hudby.Jedná se o digitální verzi hry NBA 2K21 (Mamba Forever Edition), kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE titulky

Recenze na NBA 2K21 (Mamba Forever Edition)[Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.