POP! Movies: Maximus with Armor (Gladiator) Special Edition

396 Kč
339 Kč
Cena bez DPH: 280 Kč
 
Zvýhodněná nabídka k tomuto zboží:
POP! Movies: Maximus with Armor (Gladiator) Special Edition | playgosmart.cz
Ochranný obal Protective Case 0,5 mm for Funko Pop Classic | playgosmart.cz
+
ušetřete až 56 Kč
Cena spolu:
383 Kč
POP! Movies: Maximus with Armor (Gladiator) Special Edition | playgosmart.cz
Ochranný obal Protective Case 0,5 mm for Funko Pop
+
ušetřete 57 Kč
Cena spolu:
408 Kč
Zobrazit další zvýhodněné nabídky
Kód produktu: 450613
Funko

POP! Movies: Maximus with Armor (Gladiator) Special Edition [POP-0860]

 

Neváhej a rozšíř svou sbírku Funko Pop figurek o tuto Special Edition figurku ze série Movies!


POP Funko figurka Maximus s brněním (Maximus with Armor) ze světa Gladiátor ve speciální edici. Pokud jsi fanouškem filmu Gladiator tak tato exkluzivní figurka ti prostě nemůže chybět! Další z řady celosvětově úspěšné figurkové série Funko PoP!

 

  • O postavě
   Hlavní postavu filmu Gladiator ztvárnil herec Russell Crowe. Maximus Decimus Meridius je úspěšný, vysoce vážený římský vojevůdce z období vlády císaře Marka Aurelia. Jelikož vyhrál boj proti Germánům, císař si ho oblíbil. Svému synovi Commodovi císař přikázal odejít do Germánie a oznámil mu, že se nestane následníkem trůnu. Tím se měl stát právě Maximus. Commodus, hluboce zklamaný, uškrtil vlastního otce a prezentoval to jako přirozenou smrt. Sám se povýšil na římského císaře. Nařídil také Maximovu popravu, kterou tento přežil a utekl domů. Nestihl však už před smrtí zachránit svoji rodinu. Přišel pozdě a když zjistil co se stalo, zraněný a vyčerpaný ztratil vědomí. Kolemjdoucí obchodník ho vzal s sebou, odvlekl ho do Afriky a prodal do gladiátorské školy. Jako gladiátor byl velmi úspěšný, tak, jak byl dříve úspěšným vojevůdcem. Mezi gladiátory si rychle získal respekt, ale stále byl otrokem ve skupině gladiátorů. Tito gladiátoři byli odesláni do Říma na hry v Koloseu, které uspořádal Commodus na počest svého mrtvého otce. Maximus vystupoval pod pseudonymem Španěl.

  • Miláček publika
   Maximus toužil po Commodově smrti. Chtěl pomstít smrt své rodiny i Marka Aurelia. Po prvním úspěšném souboji v aréně Commodus odhalil Maximovu pravou identitu a vyhlásil mu otevřeně své nepřátelství. Maximus se stal mazlíčkem obecenstva. Navštívila ho někdejší milá, Commodova sestra Lucilla. Sjednala mu setkání se senátorem Gracchem, společně se chystali sesadit Commoda a znovu nastolit republiku, jak si to přál na smrtelné posteli Markus Aurelius. Maximus měl opět velit své bývalé jednotce a stát se senátorem.

 • Vítězství i prohra
  Aby Commodus odstranil Maxima, zinscenoval mezi nimi boj v Koloseu, předtím ho však v zákulisí oslabil bodnutím do zad. Přesto Maximus v souboji z posledních sil zvítězil a zabil Commoda, vzápětí však sám zemřel.

Vlastnosti figurky

 • Velikost: cca 10 cm
 • Materiál: Vinyl
 • Balení: Krabička
 • Výrobce: Funko

Trailer


Recenze na POP! Movies: Maximus with Armor (Gladiator) Special Edition

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.