MotoGP 21 [XBOX Series X] - BAZAR (použité zboží)

Cena s DPH
409 Kč
Osobitný režim 0% DPH
 
 
Kód produktu: 423389
Milestone

MotoGP 21 [XBOX Series X] - BAZAR (použité zboží)

  • hra je z výkupu a je 100% funkční a odzkoušená
  • obal bez poškození, médium bez škrábanců
  • smluvní záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:


Zaujměte místo na startovní čáře a připravte se na tu nejreálnější a nejpodmanivější videohru ze série MotoGP všech dob!


MotoGP V té nejlepší podobě.

Užijte si kompletní sezónu 2021 se všemi hlavními oficiálními třídami, soupiskami a tratěmi. Přes 120 oficiálních závodníků, 20 oficiálních okruhů a nové a vylepšené funkce jako zavedení penaltového pravidla v podobě trestné zatáčky. Připomeňte si historii a všechny emoce z MotoGP díky více než 40 historickým závodníkům a jejich ikonickým motorkám!


Vaše kariéra, vaše pravidla.

Vaše cesta na mistrovství začíná od manažerské kariéry. Založte si tým snů, přičemž si můžete vybrat z oficiálních týmů nebo si vytvořit úplně nový, a poté si vyberte personál ze zkušených profesionálů, kteří vám budou během sezóny asistovat. Pomohou vám dělat klíčová rozhodnutí – například vám pomohou sehnat tu nejlepší smlouvu nebo pochopit, kterou část motocyklu by bylo dobré rozvíjet. Dostaňte se do třídy MotoGP nebo Moto2 a založte si a spravujte svůj vlastní juniorský tým.


Myslete rychle, jezděte ještě rychleji.

Když můžete ovládat každý aspekt závodu, záleží na každém vašem rozhodnutí! Sledujte množství pohonných hmot, které natankujete do nádrže, teplotu brzd a opotřebení pneumatik a dělejte klíčová rozhodnutí podle svého závodního stylu a podmínek závodu. Připravte se na ten nejvíce strhující závodní zážitek, ale nenechte se příliš unést: pokud z motorky spadnete, budete se muset co nejrychleji zvednout a znovu nasednout. Počítá se každá vteřina.


Vyhrávejte stylově.

Ať už jde o to, jak závodíte nebo jak vypadáte, styl je v MotoGP 21 klíčový. Vystupte z davu a předveďte svůj jedinečný styl! Přizpůsobte si přilbu, kombinézu, nálepky, závodní číslo a barvy díky 5 neuvěřitelným grafickým editorům! Jakmile budete hotovi, podělte se o svůj design s online komunitou nebo si vyzkoušejte výtvory ostatních hráčů. A pak vyražte na trať a ohromte všechny svým jízdním stylem! Ale pozor, náš revoluční neurální systém AI založený na strojním učení je zpět a obsahuje výrazná vylepšení, takže se připravte objevit nové tváře systému A.N.N.A. v těch nejnapínavějších offline závodech všech dob!


Posuňte zábavu na zcela novou úroveň a vyzvěte ostatní hráče online nebo si založte vlastní soutěž v režimu Race Director a užijte si ten nejplynulejší zážitek pro více hráčů díky našim dedikovaným serverům.
Recenze na MotoGP 21 [XBOX Series X] - BAZAR (použité zboží)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.