MotoGP 20[Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
519 Kč
Cena bez DPH: 429 Kč
 
Kód produktu: 413055
MilestoneEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

MotoGP 20[Steam] [PC digital]


Po velkém úspěchu předchozího dílu, který se dočkal velmi dobrého přijetí od kritiků i hráčů díky revolučním a vysoce žádaným funkcím, jde MotoGP ještě dále a přináší další vzrušující novinky a funkce. K tradiční adrenalinové hratelnosti, kterou si komunita tolik oblíbila, se také přidává strategičtější a realističtější přístup ke závodům. Ryzí zážitek s MotoGP, v boxech i na trati!


Ve hře MotoGP 20 nyní hráči dostanou kompletní kontrolu nad svojí kariérou a budou činit rozhodnutí, která budou klíčová pro jejich úspěch na trati. Manažerská kariéra je konečně zpět a přináší spoustu nových funkcí, které prověří závodní a strategické schopnosti hráčů! Hráči se mohou přidat k oficiálnímu týmu ze sezóny 2020 nebo k novému týmu sponzorovanému skutečnými značkami ze světa team MotoGP a budou se starat o kompletní doprovodný tým, který je bude podporovat ve volbě nového týmu, při analýze dat o závodech nebo v rozvoji motorky. Stejně jako ve skutečném MotoGP budou hráči muset dělat ta nejlepší rozhodnutí, aby našli vítěznou strategii a ovládli mistrovství.


Tou nejdůležitější věcí v závodě je jet co nejrychleji a když na to přijde, jak získat pár cenných milisekund, tak se počítá každý detail. V MotoGP 20 hrají hráči klíčovou roli v rozvoji jejich motorky. Budou moci vylepšovat výkon jejích různých částí, získávat speciální vývojové body a zadávat úkoly svému týmu výzkumníků a vývojářů, aby dosáhli té nejvyšší úrovně. Aerodynamika, elektronika, výkon motoru, spotřeba paliva – to je jen pár příkladů z řady technických možností, které budou moci hráči spravovat, aby si motorku vylepšili na maximum a získali tak výhodu nad soupeři.


Vývojářský tým usilovně pracoval na tom, aby hratelnost byla mnohem strategičtější a realističtější, přidal zcela nové realistické funkce, jako jsou spotřeba paliva, asymetrické opotřebování pneumatik a v neposlední řadě poprvé v historii této hry i aerodynamické poškození, které bude mít vliv na estetiku. a výkon motorky. Herní fyzika, která neustále usiluje o extrémní realismus, byla kompletně přepracována, aby byla hratelnost techničtější a odpovídala schopnostem hráčů.


Mnohé z funkcí, které slavily úspěch v předchozí hře, se nyní vracejí se spoustou vylepšení na základě skvělé zpětné vazby, kterou Milestone dostal od zanícené komunity.


Proslulý historický režim
Jeden z nejoblíbenějších herních režimů komunity se vrací ve zcela novém formátu, s kompletně náhodně generovanými tratěmi, kde hráči musí vyhrát, aby si odemkli ty nejslavnější závodníky a motorky.


Neutrální AI ve verzi 2.0
Co mnozí považovali za utopii, se stalo realitou. Minulý rok přinesla A.N.N.A (Artificial Neural Network Agent) rychlejší, přirozenější a spravedlivější AI. Nyní vývojáři z Milestonu ještě rozšířili její schopnosti, takže dokáže strategicky spravovat opotřebování pneumatik a spotřebu paliva stejně jako skuteční závodníci.


Nové editory
Společně s nálepkami, přilbami, závodními čísly a nášivkami na zádech budou moci hráči upravovat i kombinézy závodníků ve vlastním týmu, aby mohli závodit v jedinečném stylu.


Nejlepší online zážitek
Dedikované servery pro hru více hráčů dále umožňují spolehlivější a zábavnější online zážitek. Tentokrát byla přidána různá vylepšení, která dále rozšíří online hratelnost ve všech režimech: veřejné závody, soukromé závody a režim Race Director.


Po třech úspěšných ročnících Dorna a Milestone rovněž potvrzují letošní MotoGP eSport Championship, kde se utkají hráči z celého světa o titul mistra světa. 4 ročník šampionátu bude mít nový systém, o kterém se dozvíte na oficiální stránce eSportu MotoGP.Jedná se o digitální verzi hry MotoGP 20, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE titulky

Recenze na MotoGP 20[Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.