Model Builder [Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
429 Kč
Cena bez DPH: 355 Kč
 
Kód produktu: 442663
GreenManEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Model Builder [Steam] [PC digital]


Model Builder je hra o stavění a přizpůsobování modelů vozidel. Sestavte, přizpůsobte a vystavte své výtvory – naplňte virtuální police úžasnými stroji! Ať už jste veterán nebo nováček, určitě se pobavíte!


ZÍSKEJTE STAVBU. BUĎTE KREATIVNÍ


Připojte se k nejnovějšímu trendu v simulačních hrách, projevte svoji kreativitu a vytvořte úžasně vypadající modely.


Vystřihněte, sestavte, namalujte a poté přizpůsobte své modely! Postavte letadla, tanky, lodě, figurky a ještě mnohem víc. Prodejte své výtvory se ziskem, abyste rozšířili svou sadu nástrojů. Vytvářejte úžasné a impozantní modely v měřítku, aby je mohl vidět celý svět.


Vlastnosti:Režim kariéry

   Vydejte se na fascinující cestu po stopách dědečka Stana a jeho úspěchů, odhalte tajemství minulosti, převezměte zakázky a soutěže, než se stanete mistrem modelářského řemesla.

Modely

   Je z čeho vybírat, pokud jde o to, co můžete sestavit... a když budete hotovi, odemknete toho ještě hodně. Očekávejte desítky hodin zábavy a mnohem více v aktualizacích po vydání.

Stávejte

   Vyberte si model, který chcete vytvořit, zažijte zadostiučinění při vystřihování částí modelu, krok za krokem sestavte svůj model a aplikujte konečné úpravy, aby byl připraven k malování.

Nástroje

   K dispozici máte širokou škálu nástrojů - vše, co potřebujete k sestavení svých působivých modelů a jejich lesk. - Odemkněte nové nástroje, které vám pomohou s přesnou prací a povrchovou úpravou. Za chvíli se budete cítit jako profesionál.

Buďte kreativní

   Nyní je čas být kreativní! Můžete jít seriózní cestou a držet se briefu, nebo proč si neudělat model podle sebe a nevylepšit ho. Se spoustou barev, ze kterých si můžete vybrat, použijte nástroj airbrush nebo naneste s jemnými detaily a doplňte to působivými nálepkami. Vaše kreativita je limitem.

Ukázka

  Když je váš model hotový, není to konec! Můžete nastavit scénu v režimu PhotoBooth a uspořádat své modely na různá pozadí, přidat skvělé efekty a učinit z nich ještě lépe! Sdílejte svou práci přímo ze hry na svých kanálech sociálních médií a ukažte ji ostatním. 

 • Název vydavatele: Green Man Gaming
 • Název vývojáře: Moonlit S.A.
 • Datum vydání: 08.02.2022
 • Pegi: 12
 • Žánr: Simulátor
  Minimální požadavky:
  Operační systém: Windows 10
  Procesor: 64bit CPU: Intel Core i5-9400 / Ryzen 5 2600
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: 4GB NVIDIA GeForce GTX 1050Ti/AMD Radeon RX 570
  Pevný disk: 20 GB volného místa
  DirectX: Verze 11


  Jedná se o digitální verzi hry Model Builder, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

  © Moonlit S.A. 2021. All rights reserved. 2021

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE titulkyPL titulky

Recenze na Model Builder [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.