Mibro Earbuds 4 TWS, pink

Cena s DPH
629 Kč
Cena bez DPH: 520 Kč
 
Kód produktu: 464763
Mibro

Mibro Earbuds 4 TWS, pink

Mibro je značka, do které investovaly společnosti v čele s Xiaomi a která je zároveň jedním z hlavních členů ekologického řetězce společnosti Xiaomi. Společnost je známá svými cenově dostupnými chytrými hodinkami či TWS sluchátky, které nabízejí různé funkce a jejich kvalita je na vysoké úrovni.

O produktu

 • Inovativní bezdrátová sluchátka
  Představujeme vám Mibro Earbuds 4 - inovativní bezdrátová sluchátka, která vám přinášejí skvělý zvukový zážitek a komfort pro každodenní nošení. S nejnovější technologií Bluetooth 5.3 a odolností vůči vodě podle standardu IPX4 jsou tato sluchátka připravena vám dopřát bezproblémové poslechové potěšení.
 • Odolná sluchátka pro každou příležitost
  S elegantním a profesionálním konstrukčním designem a certifikací voděodolnosti IPX4 jsou Mibro Earbuds 4 připraveny čelit vodě a potu. Ať už jste venku nebo v posilovně, tato sluchátka vám poskytnou spolehlivý poslech bez ohledu na okolní podmínky.
 • Snadno zapomenete, že je máte na uších
  S váhou pouhých 3 g na jedno sluchátko, Mibro Earbuds 4 jsou tak lehké, že je budete cítit na uších jako nafouknutý balónek. Neomezují vás a poskytují maximální pohodlí při poslechu hudby nebo telefonování.
 • Hudba vás provází celý den i noc
  S výdrží baterie až 4 hodiny na jedno nabití a až 30 hodin s nabíjecím pouzdrem, můžete si užívat skvělou hudbu po celý den. Díky inteligentnímu systému řízení nabíjení se nemusíte obávat přebití, přetížení ani zkratu. Vaše sluchátka jsou v bezpečí a připravena vás bavit.
 • Vše pod kontrolou jemným dotykem
  S dotykovým ovládáním můžete plynule přepínat mezi různými režimy sluchátek. Stačí jemně kliknout na povrch sluchátka a můžete snadno ovládat přehrávání hudby, přijímat hovory nebo přepínat mezi písněmi. Vaše ovládání je jednoduché a intuitivní.
 • Bezdrátová svoboda, kterou si zamilujete
  Mibro Earbuds 4 jsou vaším spolehlivým společníkem pro každodenní poslech hudby nebo telefonování. Ponořte se do světa zvuku bez omezujících kabelů a vychutnejte si pohodlné a bezproblémové nošení. Vyzkoušejte Mibro Earbuds 4 a objevte nový rozměr bezdrátového poslechu!

Technická specifikace

Typ: do uší, pecky
Velikost měniče: 13 mm
Bluetooth: 5.3
Bluetooth profily: neuvedeno
Dosah bluetooth: do 10 m
Impedance: 32 Ohm
Mikrofon: integrovaný
Frekvenční rozsah: neuvedeno
Aktivní potlačení hluku: ne
Doba nabíjení: cca 2 hodiny
Výdrž baterie: do 4 hodin hudby/hovorů
do 30 hodin s pouzdrem
Kapacita baterie: 25 mAh každé sluchátko
220 mAh nabíjecí pouzdro
Typ baterie: Li-Ion polymer
Dotykové ovládání: ano
Voděodolnost: IPX4
Kompatibilita: Android/iPhone (iOS)
Nabíjení: bezdrátové prostřednictvím pouzdra
USB-C
Rozměry: sluchátko 31 x 19 x 17 mm
pouzdro 49 x 58 x 25 mm
Hmotnost: 3,0 g (každé sluchátko)

Obsah prodejního balení:

 • 1x Pár sluchátek
 • 1x Nabíjecí pouzdro
 • 1x Nabíjecí kabel
 • Dokumentace


Recenze na Mibro Earbuds 4 TWS, pink

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.