Metroid: Prime Remastered [NSW] - BAZAR (použité zboží)

799 Kč
569 Kč
Osobitní režim 0% DPH
 
Kód produktu: 459903
Nintendo

Metroid: Prime Remastered [NSW] - BAZAR (použité zboží)

 • hra je z výkupu a je 100% funkční a odzkoušená
 • obal bez poškození, médium bez škrábanců
 • smluvní záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:

 

O hře

Nastal čas znovu nasadit oblek!

Staňte se ještě jednou lovkyní Samus Aran v Metroid Prime Remastered! Toto dobrodružství z pohledu první osoby nyní vychází v přepracované podobě pro Nintendo Switch.

Klíčové vlastnosti

 • Znovuzrozená klasika
  Klidná a schopná Samus se o samotě vydává na misi... kde však zdaleka nebude sama. Ujměte se jí a projděte ji klikatými cestami a propojenými prostředími nebezpečné planety. Využívejte schopnosti jako jsou Morph Ball či Grapple Beam a dosáhněte těžko dosažitelných míst, která vám umožní další cestu vpřed. S propracovanou grafikou, ozvučením, odemykatelnou galerií i vylepšeným ovládáním dosáhla premiéra Samus ve 3D podobě ještě lepší podoby. Využijte nového dvoupáčkového ovládání, intuitivní zaměřování pohybem či si hru můžete vyzkoušet s původním ovládáním. Kdyby vám nevyhovovalo ani jedno, lze obě možnosti nakombinovat do hybridních pohybů – volba je jen na vás!

 • Prozkoumejte cizí prostředí v podobě hrozivé izolované planety Tallon IV
  Cestujte přes různorodé biomy a odhalte podstatu zlověstných experimentů vesmírných pirátů. Sbírejte informace o toxické látce, která zanechala celou planetu v troskách. Od tichých a klidných Phendranských závějí až po magmatické gejzíry Magmoorských jeskyní, tato nepřátelská planeta vám nabídne na jednu stranu krásné, na tu druhou zase drsné země a zákoutí. Vydejte se vstříc další úloze nebo se na chvilku zastavte a oskenujte okolní prostředí, což vám umožní se více dozvědět o příšerách a historii planety Tallon IV.

 • Vylepšete svůj arzenál a postavte se mimozemským příšerám
  Použijte Arm Cannon Samus a postavte se bytostem z jiného světa posílených o vesmírné piráty a Metroidy, kteří spotřebovávají energii. Navštěvujte znovu dříve nepřístupná místa, a při řešení hádanek a hledání vylepšení zase věnujte pozornost svému okolí. K likvidaci mimozemských hrozeb číhajících za každým rohem budete potřebovat více schopností, ledový paprsek či rakety.

Trailer


Recenze na Metroid: Prime Remastered [NSW] - BAZAR (použité zboží)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.