Mass Effect: Andromeda[Origin]

Digitální distribuce
Cena s DPH
379 Kč
Cena bez DPH: 313 Kč
 
Kód produktu: 411596
Electronicanglická verze

Doporučené produkty (1)

Mass Effect: Andromeda[Origin] [PC digital]

Hra Mass Effect: Andromeda zavede hráče do galaxie Andromeda, velmi daleko od mléčné dráhy. Tam vedou boj o nový domov v nepřátelském území, kde jsme my mimozemšťany.

Ocitáte se v roli Pathfinder, lídra jednotky vojensky trénovaných průzkumníky, postava má obsáhlý vývoj a přizpůsobitelné systémy. Toto je příběh další kapitoly lidstva a volby hráčů během hry v konečném důsledku rozhodují o přežití rasy v galaxii Andromeda. Při tom jak odkrýváte záhady galaxie Andromeda a naději pro lidstvo leží na Vašich ramenou, se musíte sami sebe zeptat ... Jak daleko jste ochotni zajít?  • Přiřaďte jej Váš vlastní postup v nové, nebezpečné galaxii. Odhalujte tajemství galaxie Andromeda při objevování bohatých, mimozemských světů při hledání nového domova pro lidstvo.
  • Vedete prvních lidí v této galaxii při zoufalém hledání nového domova. V této nové kapitole Mass Effect setkáváte a najímáte zcela nové, zajímavé postavy, které se nacházejí v epické vesmírné sáze plné tajemství a galaktických konfliktů.
  • Bojujte s Vašim týmem v bojích proti hrozivým nepřátelům a příšerám. Nové dodatky jako zničitelné prostředí, posíleny skoky pro přidanou vertikálnosť, zcela nové zbraně a biotické léky dělají souboje mnohem vzrušujícího než kdy předtím.
  • Vytvořte si impozantního hrdinu s úžasnými zbraněmi, silami a technologiemi. S mnohem flexibilnějším stromem schopností a zbraní, můžete přizpůsobit Váš styl hry, který z Vás dělá nezastavitelného bojovníka proti novým, mocným mimozemským nepřítelem.

    Jedná se o digitální verzi hry Mass Effect: Andromeda, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.


  • Recenze na Mass Effect: Andromeda[Origin]

    Zatím nikdo nepřidal hodnocení.