Marvel's Spider-Man: Miles Morales CZ [PS5] - BAZAR (použité zboží)

Cena s DPH
949 Kč
Osobitní režim 0% DPH
 
Kód produktu: 414583
PlayStation

Marvel's Spider-Man: Miles Morales CZ [PS5] - BAZAR (použité zboží)

Vážení zákazníci! Momentálně probíhá překlad daného zboží, za připadné nepřesnosti se omlouváme.
hra je z výkupu a je 100% funkèní a vyzkoušena obal bez poškození, médium bez škrábanců smluvní záruka 12 měsíců


Popis nového produktu:


V nejnovějším dobrodružství v Marvel's Spider-Man světě se teenager Miles Morales přizpůsobuje svému novému domovu, zatím co jako nový Spider-Man následuje svého mentora Petera Parkera. Ale když hrozí, že nelítostný boj o moc zničí jeho nový domov, ctižádostivý hrdina si uvědomí, že s velkou mocí musí taktéž příjít velká zodpovědnost. Aby zachránil celý New York, si musí Miles nasadit masku Spider-Mana a doopravdy si ji pojmout za svou.


Vzestup Milese Moralese
Miles Morales objeví výbušné síly, které ho odlišují od jeho mentora Petera Parkera. Zvládněte jeho jedinečné bio-elektrické útoky jedů a skrytou kamuflážní sílu spolu s velkolepou akrobacií, vynálezy a dalšími schopnostmi.


Válka o moc
Mezi nevyzpytatelnou energetickou spoločností a špičkovou zločineckou armádou vypukl boj o kontrolu nad Marvelovským New Yorkom. Vzhledom k tomu, že se Miles ocitl v srdci této bitvy, už brzy pozná cenu za hrdinství a bude se muset rozhodnout, co musí obětovat pro vyšší dobro.


Energický nový domov
Projděte přes zasněžené ulice nové, živé a rušné čtvrtě, zatím co tam Miles hledá pocit spolupatřičnosti. Když se rozšíří hranice mezi jeho osobním životem a životem plného boje proti zločincům, zjistí, komu může důvěřovat a jaké to je být opravdu doma.

Recenze na Marvel's Spider-Man: Miles Morales CZ [PS5] - BAZAR (použité zboží)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.