Mario & Sonic at the Olympic Games: Tokyo 2020 Nintendo SWITCH

Cena s DPH
1 259 Kč
Cena bez DPH: 1 040 Kč
 
Kód produktu: 398624
NintendoEN dabing

Mario & Sonic at the Olympic Games: Tokyo 2020 [NSW]


Přidejte se k Mariovi a Sonic na jejich dosud největším dobrodružství na olympiádě v Tokiu 2020. Snažte se získat zlatou medaile v akcí nabitých sportovních hrách, které obsahují nové sporty jako skateboarding, karate, surfování a sportovní lezení. Kromě těchto sportů zde samozřejmě najdete i velký výběr klasických sportů.


Zda na trati nebo v bazénu, na vodě nebo v ringu, je tu soutěž pro vás v Mario & Sonic at the Olympics Games Tokyo 2020! Zahrajte si nové Olympijské sporty nebo si užijte staré a oblíbené za použití různých herních stylů-včetně reálného pohybového ovládání kde můžete použít Joy-Con na imitování akci jako hod oštěpem nebo mířit s lukem!


Vezměte až tří dalších atletů a Zasoutěžte si na gauči o zlatou medaili ve hře lokální kooperace nebo soutěžte proti dalším třem hráčům v lokální wireless hře (lokální wireless multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu kopii softwaru na 1 hráče). Zapněte online hru a získejte Olympijský rekord proti až 7 soutěžícím v různých disciplínách.


Noste vlajku jako postava ze Super Mario a Sonic světů jako například jsou Yoshi, Amy Rose, Luigi, Dr. Eggman a mnoho dalších! S postavami excelujúcimi v konkrétních disciplínách, vyberte toho nejlepšího a miřte až na vrchol.Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby Nintendo Switch Online!
Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!


Recenze na Mario & Sonic at the Olympic Games: Tokyo 2020

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.