Maneater[Epic Store]

Digitální distribuce
Cena s DPH
359 Kč
Cena bez DPH: 297 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 411978
DeepEN dabing

Maneater[Epic Store] [PC digital]


Jste žralok!


Zažijte ultimátní fantazii jako největší predátor moří – obří žralok! Terorizujte vodní cesty u pobřeží. Roztrhejte plavce a potápěče na kusy, dejte lidem důvod se vás bát. Vžijte se do role a upravte si vašeho žraloka s různými vylepšeními. Vyviňte si různé části vašeho těla nebo napumpujte v sobě divokost a začněte zběsněné krmení.


Maneater je akční RPG pro jednoho hráče, odehrávající se v Gulf Coast drsných vodách. Bojujte o přežití v otevřeném oceánu, bažinách a řek kde nebezpečí číhá na každém rohu. Ponořte se do živého světa plného nebezpečí a odměn. Prozkoumejte potopené vraky, schovávejte se v močálech, nebo se prostě plujte v otevřeném oceánu hledajíc vaši oběť, která vás úplně zasytí. K dispozici máte pouze váš důvtip, čelisti a možnost vylepšit se tím, že se krmíte. Všechno je na menu... zabijte nebo buďte zabiti.


Maneater představuje příběh žraloka, který se chce pomstít za vraždu jeho matky rukama "Scaly" Peteovi. Moří nejsou dostatečně velká pro oba, dokud se blíží finální konfrontaci. Scaly Pete je rybář, který byl vychován na příbězích jako jeho otec byl zabit velkým bílým žralokem. Žraloci neměli před jeho otcem žádné slitování, proto on na oplátku neukáže těmto zvířatům žádnou milost a uloví je vždy, když je najde.


  • Jezte, objevujte a vyviňte se ve světě otevřeného RPG.
  • Projděte příběhovou kampaň vytvořenou Chrisem Parnellem (Saturday Night Live, 30 Rock, Rick a Morty).
  • Krmte se na lidech, konzumujte živiny a najděte vzácné žraločí poklady abyste se vyvinuli dál než to příroda chtěla.
  • Prozkoumejte 7 velkých regionů včetně bažin, resortových pláží, industriálními přístavy, otevřeným oceánem a jiného. Zažijte živý svět s úplným cyklem dne a noci.
  • Odemkněte různé Evoluce, které vylepší vašeho žraloka během vašeho postupu kampaní.
  • Hunter Parties a Bounty System - boj proti různým typům lovců od malých loveckých loděk po silnou pobřežní stráž.

    Jedná se o digitální verzi hry Maneater, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingPL titulky

Recenze na Maneater[Epic Store]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.