Wo Long: Fallen Dynasty (Steelbook Edition) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Wo Long: Fallen Dynasty (Steelbook Edition) - PS4Wo Long: Fallen Dynasty (Steelbook Edition) - Xbox Series X|S
1 982 Kč
1 579 Kč
Cena bez DPH: 1 305 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 457174
KoeiEN dabing

Wo Long: Fallen Dynasty (Steelbook Edition) [PS5]

 

O hře

Z hlubin temnoty přilétá drak... Objevte nové temné akční fantasy RPG ze světa Tří království!

Píše se rok 184n. l., kde Čínu za pozdní dynastie Chan zmítá chaos a zkáza. Císařská dynastie, která prosperovala několik let, je nyní na pokraji kolapsu.

Wo Long: Fallen Dynasty je dramatický akční příběh o bezejmenném vojákovi domobrany, který bojuje o přežití v temné fantasy verzi pozdní dynastie Chan, kdy démoni sužují Tři království. Hráči musí bojovat proti smrtonosným tvorům a nepřátelským vojákům pomocí mečů na základě čínského bojového umění a pokusit se v sobě probudit skutečnou moc.

Wo Long odkazuje na skrytého draka a také na velkolepého hrdinu či člověka, který ještě není znám. Toto je příběh důstojníků, z nichž se později stanou hrdinové během období své „neznámosti“, a zároveň příběh o vzestupu protagonisty, který býval „nikým“.

Klíčové vlastnosti

 • Démoni v království
  Temné fantasy zasazené během chaotického období Tří království. Příběh živě vypráví o těžkém boji o přežití vojáka z domobrany během pozdní dynastie Chan, kdy je země zamořena démony. Ve Třech královstvích vládne šílenství jako nikdy předtím!

 • Probuďte v sobě sílu
  Porážejte smrtonosné nepřátele, zvyšujte si morálku a probuďte sílu ve svém nitru! Překonejte protivenství pomocí jedinečných nových strategií, včetně bojových stylů založených na „pěti fázích“.

 • Cesta meče
  Šermíři zdatní v čínském bojovém umění, proslavení nemilosrdnými údery, které dokáží změnit průběh bitvy během jediného okamžiku, ladně určují tempo díky střídání útočných a obranných manévrů. Zdolávejte soupeře sérií silných útoků v intenzivních a krvavých bitvách a zároveň se učte přesnost a schopnosti nezbytné k tomu, abyste se mohli stát skutečným mistrem meče.

Steelbook Edition obsahuje:

 • Hra Wo Longa: Fallen Dynasty
 • Exkluzivní sběratelský steelbook ke hře
 • DLC bonusový předmět Crown of Zhurong
 • DLC bonusový předmět Crown of Gonggong

Trailer

Recenze na Wo Long: Fallen Dynasty (Steelbook Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.