Logitech Wireless Keyboard K270 CZ

Cena s DPH
889 Kč
Cena bez DPH: 735 Kč
 
Kód produktu: 314992
Logitech
 
Chceš ušetřit 250 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako rozbalený za 639 Kč

Logitech Wireless Keyboard K270 CZ [920-003741]

Moderní bezdrátová klávesnice Logitech K270 s plnou velikostí, která je připojena pomocí USB přijímače Logitech Unifying dokáže bez zaváhání fungovat až do vzdálenosti 10 metrů. Nabízí pohodlí přiměřeného zdvihu kláves, A přitom dokáže vydržet s jednou sadou baterií až 2 roky !

Snadné připojení je zajištěno pomocí Plug and Play technologie. Stačí přijímač Logitech Unifying připojit do USB slotu a klávesnice hned funguje-bez jakéhokoli dodatečného softwaru.

Pro vyšší pohodlí nabízí klávesnice také 8 kláves rychlého přístupu, které jsou umístěny na horní části klávesnice. Můžete díky nim pohodlně otevírat internetový prohlížeč, E-mailovou schránku, ovládat hudbu a také zvyšovat a snižovat hlasitost.

Dlouhou životnost kláves zajišťuje UV-pokrytí kláves, takže můžete psát a psát a nemusíte se obávat o to, že se klávesy sklouzl. Jako bonus je klávesnice také odolná proti náhodnému polití tekutinou. S Logitech K270 tak jen píšete, nemusíte se starat o nic jiného.  • Klávesnice se připojuje pomocí přijímače Logitech Unifying přes rozhraní USB
  • Výdrž baterií až 2 roky
  • Odolnost proti náhodnému polití tekutinou
  • Klávesy s UV pokrytím pro dlouhou životnost

  • Klávesnice obsahuje CZ lokalizaci kláves.


  • Recenze na Logitech Wireless Keyboard K270 CZ

    Zatím nikdo nepřidal hodnocení.