Logitech M650 For Business, off white

Cena s DPH
979 Kč
Cena bez DPH: 809 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 447514
Logitech

Logitech M650 For Business, off white [910-006239]

Zvyšte svou produktivitu

Bezdrátová myš Signature M650 představuje pro IT jednoduchý způsob, jak zvýšit produktivitu. Je to proto, že lidé jsou o 50% produktivnější ao 30% rychlejší při používání myši ve srovnání s používáním touchpadu notebooku. Jednoduchým způsobem, jak pomoci zlepšit produktivitu pohodlí při práci, je vydání Signature M650 for Business s každým notebookem.

Klíčové vlastnosti

  • Tichší pracovní prostředí pro každého
   Užijte si o 90 % méně hluku při klepnutí. Klepnutí levým tlačítkem bylo měřeno nezávislou laboratoří ve vzdálenosti 1 metru. Získejte více soustředění díky SilentTouch, exkluzivní technologii Logitech, která snižuje rušivé zvuky klikání a psaní, čímž vytváří lepší a tišší prostředí pro vás a lidi kolem vás.
  • Profilovaný tvar pro pohodlné používání
   Tato bezdrátová myš Logitech Signature M650 je určena pro praváky. Vyznačuje se profilovaným tvarem v černém provedení Graphite s měkkou oblastí pro palec a pogumovanými bočními úchyty, díky čemuž bude práce s ní pohodlná a efektivní.
  • Rychlé a přesné skrolovací kolečko
   Vysokou přesnost při skrolování zajistí posuvné kolečko Logitech SmartWheel, které umožní přesné posouvání po jednotlivých řádcích i vysokou rychlost při pojíždění dlouhými stránkami. Režimy lze automaticky přepínat rychlým pohybem prstu.
  • Vyšší efektivita s přizpůsobitelnou aplikací
   Aplikace Logi Options+ umožňuje přizpůsobení Signature M650 for Business, aby pomohla zefektivnit opakující se úkoly a zvýšit výkon s vyšší efektivitou. Přizpůsobte si myš podle svých potřeb. Možnosti vám umožňují konfigurovat jednotlivá tlačítka pro provádění nejběžnějších a opakujících se úloh, upravit zážitek z posouvání a optimalizovat rychlost kurzoru tak, jak vám to vyhovuje.
  • Skutečně dlouhá výdrž baterie
   Myš Signature M650 se dodává s přibalenou AA baterií, která vydrží až dva roky. To znamená více soustředění se na práci a méně starostí s nabíjením. Výdrž baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

 

Technická specifikace
Kategorie Bezdrátová myš
Rozhraní Bluetooth Low Energy, USB Logi Bolt
Senzor Optický
Přesnost 400 - 4000 DPI
Počet tlačítek 5
Bezdrátová provozní vzdálenost 10 m
Napájecí zdroje 1x AA baterie (součást balení) pro až 24 měsíců provozu
Podporované operační systémy Windows, macOS, ChromeOS, Linux
Rozměry 107,2 x 61,8 x 37,8 mm
Hmotnost 101,2 g

Obsah prodejního balení

 • Myš Signature M650 For Business
 • Logi Bolt USB přijímač (USB typ A)
 • 1x AA baterie
 • Dokumentace

Produktové video


Recenze na Logitech M650 For Business, off white

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.