Lies of P Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Lies of P - PS4Lies of P - Xbox Series X|S
1 169 Kč
1 139 Kč
Cena bez DPH: 941 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 463573
FireshineEN dabing
 
Chceš ušetřit 230 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 909 Kč

Lies of P [PS5]

 

Bonus pro předobjednávky

Pokud si hru včas předobjednáte, získáte navíc oděv a slavnostní klobouk nezbedné loutky (digitální bonus ve hře).

O hře

Hra Lies of P, inspirovaná známým příběhem o Pinocchiovi, je akční RPG ve stylu Dark Souls zasazená do krutého, temného světa čerpajícího svým zpracováním z historického období Belle Époque. Jako loutka P se proplétejte ulicemi zpustošeného města Krat, vyrábějte zbraně z nalezených materiálů a komunikujte s několika zbývajícími obyvateli města, kteří v této pekelné krajině plné nevýslovných hrůz stále přežívají. Čím více lží při tom řeknete, tím lidštějšími se stanete – se všemi výhodami i nevýhodami, které z toho plynou. Čelte zásadním příběhovým volbám, využívejte možnosti propracovaného systému rozvoje postavy a doprovázejte hlavního hrdinu P na jeho nelítostné cestě za lidskostí.
Po procitnutí na opuštěné nádraží ve městě Krat, ve městě zachváceném šílenstvím a krveprolitím, nacházíte jen stručný odkaz: „Najdi pana Geppetta. Je tady ve městě.“ Neváhejte proto, pusťte se do pátrání po záhadné osobě z odkazu a krok za krokem se vypořádejte se vším, co vám zkříží cestu. Nečekejte, že vám s vaším úkolem někdo pomůže, a rozhodně nikomu nevěřte. Ostatně, máte-li uspět ve své snaze stát se člověkem, budete se i vy muset naučit lhát ostatním.

Klíčové vlastnosti

  • Oblíbená pohádka v nové podobě: Nestárnoucí příběh o Pinocchiovi se v této hře dočkal temného, jedinečného zpracování. Jako mechanická loutka P, hledající si cestu zpustošeným městem Krat, bojujte neúnavně za to, abyste se navzdory všem překážkám stali člověkem.

  • Vizuální pojetí: Město Krat bylo inspirováno obdobím Belle Époque evropské historie z přelomu 19. a 20. století a představuje kdysi nádherné místo pro život, které dnes čelí úpadku a ztrátě lidskosti.

  • „Lživé“ úkoly a více zakončení: Pusťte se do plnění vzájemně propojených procedurálních úkolů, jejichž průběh se odvíjí od toho, jak moc lžete. Tato vaše rozhodnutí následně ovlivní i to, jak celý váš příběh skončí.

  • Systém výroby zbraní: Při výrobě zbraní kombinujte nalezené materiály mnoha rozličnými způsoby, zkoumáním nacházejte nejvhodnější kombinace a nechte vzniknout něco jedinečného.

  • Systém speciálních dovedností: Jelikož je P loutka, můžete nahrazovat části jeho těla a tím získávat nové dovednosti a možná i výhodu v soubojích. Ne všechna vylepšení jsou ale určena k boji – některá z nich vám mohou přinést i jiné unikátní a užitečné vlastnosti.

Trailer

Související produkty (1)


Recenze na Lies of P

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.