LEGO Marvel Super Heroes[Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
499 Kč
Cena bez DPH: 412 Kč
 
Kód produktu: 411823
WarnerEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

LEGO Marvel Super Heroes[Steam] [PC digital]

Marvelovských super-hrdinové se sdružují, aby Vám poskytli nabitou lego-kostky rozbíjejícího akci! LEGO Marvel Super Heroes je první hra v úspěšné sérii LEGO, která obsahuje slavné Marvel postavy!

 • LEGO Marvel Super Heroes přináší opstavy, vozidla a akci známou z Marvel světa do LEGO herního dobrodružství! Ve hře je už 8 ikonických scén z X-Men, Iron Man a Spider-Man a ještě další sety budou přidávány postupem času!
 • LEGO Marvel Super Heroes nabízí originální příběh, ve kterém Nick Fury vyzývá Iron Mana, Hulka, Thora, Spier-Mana, Wolverina a dalších hrdinů z úžasného světa Marvel komixů, aby pomohli zachránit svět z ohrožení jako pomstychtivé úmysly Lokiho nebo hlad Galactus, pohlcovač světů . LEGO a Marvel fanoušci si budou moci užít klasickou LEGO hratelnost a humor z pohledu svých oblíbených postaviček z Marvel univerza.
 • V LEGO Marvel Super Heroes můžete odemknout více, než 100 různých postaviček, z celého Marvel světa, včetně oblíbenců jako Spider-Man, Iron Man, Wolverine, Captain America, Hulk, Thor, Black Widow, Hawkeye, Deadpool, Loki a Galactus! Hra přímo srší plejádou super-cool schopností, epickými akčními bojovými scénami, řešením hádanek a unikátním příběhem s LEGO dávkou humoru.  Jedná se o digitální verzi hry LEGO Marvel Super Heroes, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

 • Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
  EN dabingDE dabingPL titulky

  Recenze na LEGO Marvel Super Heroes[Steam]

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.