LEGO Drive (Awesome Edition) Typ konzole:

+ Dárek:LEGO 2K Drive: Aqua Dirt Racer v ceně 259,- Kč
DOSTUPNÉ TAKÉ NA LEGO Drive (Awesome Edition) - PS4LEGO Drive (Awesome Edition) - Xbox Series X|S
Cena s DPH
1 559 Kč
Cena bez DPH: 1 288 Kč
 
 
Kód produktu: 460477
2KEN dabing

LEGO Drive (Awesome Edition) [PS5]

 

Bonus pro nejrychlejší

Předobjednejte si hru LEGO Drive (Awesome Edition) a získejte fyzický McLaren Solus GT a 3-in-1 Aquadirt Racer. Nabídka platí do vyprodání zásob.

O hře

Vítá vás Bricklandia, rozlehlý otevřený svět LEGO, kde zažijete opravdové dobrodružství z jízdy!

Vizuální koncepty a 2K rozvíjejí ikonický LEGO zážitek s obrovským otevřeným světem, kde si můžete postavit jakékoli vozidlo, jezdit kdekoli a stát se LEGO závodní legendou.

Klíčové vlastnosti

  • Příběh v rozsáhlém otevřeném světě
   Hráči budou cestovat napříč mnoha jedinečnými regiony Bricklandie, když budou soutěžit proti sérii charismatických rivalů s nadějí, že jednoho dne vyhrají vytouženou trofej Sky Cup. V LEGO 2K Drive si hráči vyberou, jak chtějí hrát, s širokým otevřeným světem plným závodů, miniher, výzev, sběratelských předmětů, věcí k hubení a známých vozů z témat LEGO, jako jsou City, Creator, Speed Champions a mnohem více.

 • Vysokooktanové LEGO Racing
  Závodění v LEGO 2K Drive je rychlým, neopakovatelným zážitkem, když hráči bojují na široké škále tratí, přičemž využívají jedinečné schopnosti ke zlepšení, které mohou změnit postavení hráče v závodění stisknutím tlačítka.

 • Jedinečné přizpůsobení
  LEGO 2K Drive představuje rozmanitý systém přizpůsobení, který umožňuje hráčům sestavit si vlastní vozidla podle jejich vkusu, přičemž během jejich dobrodružství je k dispozici více než 1 000 jedinečných LEGO dílků, kromě množství barevných provedení, nálepek a dalšího obsahu.

 • Hrajte sólo nebo spolu
  LEGO 2K Drive nabízí robustní kooperaci a vzrušující soutěž pro více hráčů, kterou si můžete užít s ostatními. Hrajte s rodinou a přáteli prostřednictvím místní rozdělené obrazovky pro 2 osoby nebo zápaste online s jinými neohroženými závodníky s podobnou úrovní dovedností.

Awesome Edition obsahuje:

 • Hra LEGO Drive
 • Year 1 Drive Pass
 • Aquadirt Racer Pack
 • Awesome Bonus Pack

Trailer


Recenze na LEGO Drive (Awesome Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.