The Legend of Nayuta: Boundless Trails (Deluxe Edition) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA The Legend of Nayuta: Boundless Trails (Deluxe Edition) - NSW
Cena s DPH
1 259 Kč
Cena bez DPH: 1 040 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 442350
NISEN dabing

The Legend of Nayuta: Boundless Trails (Deluxe Edition) [PS4]


Domů daleko od domova: Zažijte nádherný svět, který Legend of Nayuta nabízí s HD vizuály, hudbou vysoké kvality, 60fps a novými ilustracemi pro západní vydání.


Schopnosti pro každou sezónu: Vstupte do zánětu akční hry v reálném čase a enviromentálních hádanek, které jsou ovlivňovány ročními obdobími. Využijte magii, patřičnou k danému ročnímu období a silné schopnosti zbraní, abyste porazili své nepřátele a odemkli nové techniky, založené na vašem výkonu.


Oceán dobrodružství: Ponořte se do jiné hry! Zažijte lehký a bláznivý příběh s kořeny ve fantasy a objevujte plejádu barevných lokací a charakterů.


Nayuta tráví své dny pozorováním hvězd nad svým domovem a uvažuje, co se skrývá za horizontem. I když lidé tvrdí, že moře na kterém žijí je ploché a nekonečné, Nayuta ví, že tam toho musí být víc.


Občas na Nayutův domov padnou ruiny a hvězdy z nebes. To nabízí malý náhled na daleké světy. Během zkoumání jedné takové ruiny, on a jeho přátelé zachrání malá holka Noi. Ona řekne Nayutovi, že něco velmi důležitého jí bylo ukradeno a požádá ho o pomoc při hledání.


Právě díky tomu začne Nayutův příběh, který ho vezme do částí daleko od ostrova, aby zažil a objevil nové světy. Recenze na The Legend of Nayuta: Boundless Trails (Deluxe Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.