The Legend of Heroes: Trails from Zero (Deluxe Edition) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA The Legend of Heroes: Trails from Zero (Deluxe Edition) - NSW
869 Kč
759 Kč
Cena bez DPH: 627 Kč
 
Kód produktu: 444901
NISEN dabing

The Legend of Heroes: Trails from Zero (Deluxe Edition) [PS4]


Klíčové vlastnosti


    • Vítejte v Crossbell: V tomto ikonickém městském státě se brzy začne vzrušující příběhový oblouk ve vesmíru Trails! Zažijte bohatý a osvěžující herní svět, který je plný tajemství a dobrodružství.

    • Vylepšená taktika: Strategický boj byl vylepšen, výsledkem čehož je bohatá a uspokojivá taktická hratelnost. Využijte silné schopnosti a týmovou práci, abyste překonali své protivníky!

  • Vaše město, váš příběh: Funkce jako High-speed a Skip mode vám umožňují přizpůsobit herní zážitek vašim preferencím a rychle si užít bitvy, abyste se mohli soustředit na okolní příběh a události.

Informace o hře

Zažijte Crossbell v této vzrušující kapitole ze známé série The Legend of Heroes! Crossbell, místo probíhajícího územního boje mezi Erebonskou říší a Kalvardskou republikou, se vyvinul v prosperující městský stát a jedno z předních ekonomických center kontinentu.
Po třech letech mimo své rodné město se Lloyd Bannings vrací, aby následoval kroky svého zesnulého bratra a přidal se k policejnímu oddělení Crossbell. Když však přijde, zjistí, že byl přidělen do sekce speciální podpory, nové divize, která se zabývá zvláštními úkoly a menšími požadavky. Potkává své nové spoluhráče, mezi něž patří Elie MacDowell, vnučka starosty města; Randy Orlando, zženštilý bývalý voják; a Tio Plato, mladý technický génius.
Přestože jejich oddělení je zesměšňováno médii a zbytek CPD se na něj dívá přes prsty, Lloyd a jeho přátelé pokračují v boji za to, aby se jejich město stalo lepším místem. Přitom se však pomalu setkávají s kriminální korupcí, která zachvátila jejich město. Netuší, jak hluboce sahají stíny Crossbell City...

Deluxe edition obsahuje:

  • Základní hra
  • Digital Soundtrack
  • Mini Art BookRecenze na The Legend of Heroes: Trails from Zero (Deluxe Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.