Last Train Home CZ PC DVD

+ Dárek:Last Train Home Plagát, litografie a miniartbook v ceně 389,- Kč
Cena s DPH
1 009 Kč
Cena bez DPH: 834 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 463439
THQCZ dabing

Last Train Home CZ [PC DVD]

 

O hře

Vydejte se na zoufalou misi válkou zničenou nekonečnou pustinou.
Vaším cílem je dostat československé vojáky domů obrněným vlakem, ale cesta, která vás čeká, je plná nebezpečí. Ve víru brutální občanské války mezi ruskou Rudou armádou a belogvardějci si musí vaše jednotka zachovat bojeschopnost, přičemž je nutné starat se o to málo zdrojů, které máte k dispozici, a za každou cenu udržovat dobrou morálku. Vyražte na cestu neutěšenou a nemilosrdnou sibiřskou krajinou, kde vás kruté mrazy a neúprosná příroda dožene až na hranici sil. Zásoby a proviant jsou téměř neexistující a mužstvo je vyčerpáno, ale vy to nesmíte vzdát.
Během cesty ohniskem konfliktu vás obklopí hrůzy války. Osud vaší legie závisí na akcích několika klíčových vojáků při bitvách v reálném čase, které rozhodnou o výsledku mise. Musíte moudře zvolit taktiku a využít všech dovedností, které máte k dispozici, ať ochráníte své mužstvo a úspěšně zvládnete příslušnou misi. Vaše jednotky se díky pečlivému tréninku a zdokonalování stanou zkušenou a schopnou legií parťáků, bratrů a sester, připravených čelit všem výzvám, které se jim postaví do cesty.
Osud vašich spolubojovníků určí rozhodnutí, jaké během cesty uděláte. Tato mise, kterou inspirovaly historické události spojené s československou legií a jejím odhodláním vrátit se do nově vytvořené republiky po první světové válce, prověří vaši odvahu a vůli přežít. Úspěšné dosažení cíle hry Last Train Home je ve vašich rukou.

Klíčové vlastnosti

 • ROZHODUJTE O ZAPOJENÍ DO BOJŮ
  Nasazujte svou jednotku a plňte různé cíle v řadě misí v reálném čase, při kterých vás speciální bojové dovednosti, plánování a špičková taktika dovedou k vítězství.

 • ZLEPŠUJTE VÝBAVU A DOVEDNOSTI SVÝCH VOJÁKŮ
  Zdokonalujte mužstvo odemknutím nových dovedností a shromažďováním lepší výstroje a výbavy: zjišťujte jejich příběhy, udělujte medaile a pomáhejte jim dosahovat vyšších hodností.

 • STAŘTE SE O MUŽSTVÍ
  Veďte vojáky ve vlaku podle jejich civilních rolí. Je nutné vyrobit věci, ošetřit zraněné a pozvednout morálku během těžké cesty domů.

 • UPGRADUJTE VLAK
  Odemkněte celý potenciál obrněného vlaku tím, že budete upgradovat vozidla a lokomotivu a dohlížet na důležité údržbové práce, které zajistí jeho pojízdnost.

 • CESTUJTE PŘES SIBÍR
  Shromažďujte a vyměňujte zásoby, vytvářejte si nové spojence a poraďte si s každou krizí, která přijde, byť na rozlehlých sněžných pláních Sibiři zuří občanská válka.

 • PONOŘTE SE DO PŘÍBĚHU ZALOŽENÉHO NA HISTORICKÝCH UDÁLOSTECH
  Hra Last Train Home představuje působivý příběh, který vykresluje zkušenosti vojáků československé legie a jejich statečného boje ve jménu sil států Dohody během první světové války.

Trailer

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
CZ dabingEN dabing

Související produkty (1)


Recenze na Last Train Home CZ

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.