USB klíč SanDisk Cruzer Fit, 16GB, USB 2.0 (SDCZ33-016G-G35)

prodloužená záruka na tento produkt je 5 měsíců
5
Cena s DPH
219 Kč
Cena bez DPH: 181 Kč
 
Kód produktu: 402923
SanDisk

USB klíč SanDisk Cruzer Fit, 16GB, USB 2.0 (SDCZ33-016G-G35) [SDCZ33-016G-G35]

USB klíč od společnosti SanDisk s navýšenou úložnou kapacitou podporuje více zařízení, takže se místo technologií můžete soustředit na váš život.

Proč koupit USB klíč Sandisk Cruzer Fit?

 • Nízký profil pro snadné připojení
  Design disku s nízkým profilem umožňuje snadné připojení k jakémukoli zařízení USB. Připojte jej k těžko přístupným TV portem USB pro přehrávání videa ve vysokém rozlišení nebo přeneste svou hudební knihovnu do svého auta přes port USB na audio systému vašeho vozidla.
 • dokonalý partner
  S kapacitou až do 64GB Vám paměťová jednotka Cruzer Fit USB umožní přenášet své oblíbené média. Budete moci ukládat, sdílet a přepravovat hodiny HD videa, celých fotoalb, hudební knihovnu a důležité dokumenty.
 • Jednoduchý přesun souborů
  Pokud chcete přenést soubory na disk, připojte jednotku flash do portu USB počítače a přetáhněte požadované soubory do složky jednotky. Není potřeba žádný další software nebo ovladače, takže můžete okamžitě začít přenášet a zálohovat soubory.
 • Ochraňte své důležitá data
  Sdílejte svou hudbu, filmy či jiné soubory s kýmkoliv bez obavy, že Vaše soukromé soubory se ocitnou v nesprávných rukou. Jednoduše nastavitelná ochrana heslem Vám umožní zobrazit citlivé soubory pouze vybraným uživatelům.

technická specifikace

parametry
Rozměry: 17.5 x 12.7 x 6.6 mm
USB rozhraní: USB 2.0
USB standard: USB 2.0
šifrování: 128-bit AES
kapacita: 64GB (Skutečná využitelná kapacita může být nižší v závislosti na formátování, operačním systému, aplikacích a dalších faktorech)
Záruka: 5 let

Obsah prodejního balení:

 • SanDisk Cruzer Fit 64GB


Recenze na USB klíč SanDisk Cruzer Fit, 16GB, USB 2.0 (SDCZ33-016G-G35)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.