USB klíč Samsung FIT Plus, 128GB, USB 3.1 (MUF-128AB/APC)

prodloužená záruka na tento produkt je 5 měsíců
5
Cena s DPH
499 Kč
Cena bez DPH: 412 Kč
 
Kód produktu: 408257
Samsung

USB klíč Samsung FIT Plus, 128GB, USB 3.1 (MUF-128AB/APC) [MUF-128AB/APC]

USB klíč od společnosti Samsung s navýšenou úložnou kapacitou podporuje více zařízení, takže se místo technologií můžete soustředit na váš život. Navíc díky vysokým přenosovým rychlostem můžete i velké soubory přenést během pár vteřin.

Proč koupit USB klíč Samsung FIT Plus?

 • Stačí ho připojit
  Kompaktní rozměry, velký úložný prostor. S diskem FIT Plus získáte pro vaše zařízení další úložiště, které můžete nosit všude s sebou. Tak budete mít ke svému obsahu přístup kdekoliv a kdykoliv. A navíc podporuje rozhraní USB 3.1, soubory tedy přenesete rychle a spolehlivě.
 • Nechte ho zapojen
  Získejte úložiště, které budete mít vždy k dispozici. Kompaktní FIT Plus při zapojení do zařízení nijak nepřekáží a současně vám poskytne více prostoru pro data. Do notebooku, inteligentní TV nebo i automobilu ho díky jeho designu zapojíte bez obav, že byste o něj omylem zavadili.
 • Vždy připraven k přenosu
  Nemusíte šetřit místem. A naopak ušetříte svůj čas. Nejnovější standard rozhraní USB 3.1 poskytuje rychlost čtení až 400 MB/s, takže vás při přenosu dat nebude nic zdržovat. Například 3GB video v 4K UHD kvalitě z flash disku FIT Plus zkopírujete do svého počítače během 10 sekund. Na dosah tak budete mít mnohem více filmů, her a hudby.
 • pětinásobná ochrana
  Vaše data budou kdekoli v naprostém bezpečí. Pokročilé technologie a bohaté zkušenosti společnosti Samsung s výrobou flash disků dělají z FIT Plus mimořádně spolehlivé úložiště. Flash disk je odolný vůči vodě, nárazům, extrémním teplotám, magnetem či rentgenovému záření. A to vše s pětiletou zárukou.

technická specifikace

parametry
rozhraní: USB 3.1 Gen1
Zpětná kompatibilita: ano
kapacita: 128GB (Skutečná využitelná kapacita může být nižší v závislosti na formátování, operačním systému, aplikacích a dalších faktorech)
Rychlost čtení: 400 MB/s (Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na připojeném zařízení, prostředí a dalších faktorech)
Odolnost vůči magnetem: 15 000 G (Gauss)
Odolnost vůči záření: 80 KV, 50 uA, 4 W, 500 sekund záření
Odolnost vůči vodě: Do hloubky 1 m po dobu 72 hodin (3 % NaCl slaná voda)
Odolnost vůči nárazům: Zrychlení: 1 500 g po dobu 0,5 ms ve všech směrech
Rozměry
Šířka: 23,6 mm
výška: 18,8 mm
hloubka: 7,3 mm
hmotnost: 3,1 g

Obsah prodejního balení:

 • Samsung FIT Plus 128GB


Recenze na USB klíč Samsung FIT Plus, 128GB, USB 3.1 (MUF-128AB/APC)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.