Kirby and the Forgotten Land Nintendo SWITCH

Cena s DPH
1 219 Kč
Cena bez DPH: 1 007 Kč
 
Kód produktu: 439302
NintendoEN dabing
 
Chceš ušetřit 250 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 969 Kč

Kirby and the Forgotten Land [NSW]


Přidejte se ke Kirbymu na nezapomenutelném dobrodužství záhadným světem v 3D platformovací adventuře.


Odplujte na nové dobrodružství jako mocná koule, Kirby. Zkoumejte v 3D jak odhalujete záhadný svět s opuštěnými budovami minulé civilizace - jako například obchodní centrum?!
Kopírujte schopnosti nepřátel jako například nový Drill a Ranger a používejte je na útok, na prozkoumávání prostředí a zachraňte unesené Waddle Dees před běsnými Beast Pack společně se záhadným Elfilin.


Přidejte se ke špičatému partnerovi, Bandana Waddle Dee v režimu kooperace


Podejte Joy-Con svému kamarádovi, aby hrál jako Bandana Waddle Dee s kopím a pomáhejte si navzájem toulat se a bojovat v tomto barevném světě.
Zatímco se Kirby může vznášet a inhalovat nepřátele, Bandana Waddle Dee se může roztočit a bodat svým kopím. Objevte přátelství v tomto zapomenutém světě a zachraňte Waddle Dee!


Vznášejte se přes překážky a probojujte se přes nepřátele na cestě za cíly každí etapy jak šploucháte, šťoucháte, mrazíte a narážíte pomocí Kirbyho kopírovacích schopností


Každá tématická etapa skrz kterou cestujete ukrývá několi přátelských Waddle Daddle Dee v nebezpečí! Zachraňte je, aby rozrostli domovskou základnu na vašem dobrodružství v kdysi opuštěném Waddle Dee Town.
Waddle Dee, které zachránite odemknou obchody a tabulky. Je možné také hrát oblíbené hry některých obyvatel městečka.
Recenze na Kirby and the Forgotten Land

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.