Dr. Kawashima 's Brain Training Nintendo SWITCH

Cena s DPH
799 Kč
Cena bez DPH: 660 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 403235
NintendoEN dabing

Dr. Kawashima 's Brain Training [NSW]

Připravte svůj mozek na nové výzvy v Dr. Kawashima 's Brain Training pro Nintendo Switch! Užijte si nové cvičení, z nichž některé využívají infračervenou kameru umístěnou na pravém Joy-Conenebo si vyberte z klasických cvičení z předešlých Brain Training her, které můžete ovládat stylusem (přibalen v krabicové distribuci hry) nebo svým prstem. Je to ve vašich rukou!

Otestujte své schopnosti ve směsi cvičení a testů s různými herními styly, například s Nintendo Switch ve vertikální poloze a ovládáním pomocí stylusu nebo prstu, nebo využijte infračervené kamery na pravém Joy-Cone, které rozeznají tvar vašich prstů!

 • Řešte, matematické rovnice pomocí vašich prstů, i když máte odpověď na jazyku, budete muset jednat rychle!
 • Pokuste se vyhrát-a přehrát-pomocí vašich prstů ve hře kámen, nůžky, papír.
 • Spojujte písmena a tvořte z nich slova.
 • Zapamatujte si zobrazené fotografie a cvičte si fotografickou paměť.
 • Skákejte přes překážky, zatímco budete vybírat největší číslo.
 • A další hry! ..

  Každý s jedním Joy-conomyv ruce, setkejte se s přáteli nebo rodinou ve vybraných druzích tréninku, včetně soutěže počítání ptáků za čas nebo počítání počtu krabic a další.

  Vypočítejte si své celkové hodnocení stáří mozku (Brain Age Score) splněním několik na sebe navazujících cvičení zaměřených na rychlost zpracování informací, krátkodobou paměť a sebeovládání. Myslíte, že si počnete lépe než vaše rodina a přátelé? Nastavte si upozornění, díky kterému vás vaše Nintendo Switch každý den upozorní na vaše denní cvičení-a to i když konzola bude v režimu spánku.

  Pokud jste připojeni k internetu a máte členství v Nintendo Switch Online, můžete ukázat své výsledky v herních žebříčcích a hrát se svými přáteli! Společnost Nintendozároveň chystá pravidelné uspořádání mistrovství světa v Brain Training. • Recenze na Dr. Kawashima 's Brain Training

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.