John Wick: Hex [Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
339 Kč
Cena bez DPH: 280 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 417422
GoodEN titulky
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

John Wick: Hex [Steam] [PC digital]


John Wick Hex je rychlá, akční strategická hra, která vás přinutí přemýšlet jako John Wick, profesionální nájemný vrah kriticky uznávané filmové série.
John Wick Hex, který byl vytvořen v úzké spolupráci s tvůrčími týmy filmu, je šachovým bojovým choreografem, který byl uveden do života jako videohra a zachycuje podpisový styl série a zároveň rozšiřuje její příběhový vesmír.


  • Unikátní strategie časové osy: John Wick Hex, který představuje jedinečnou kombinaci strategického boje založeného na hybnosti, zachycuje atmosféru jedinečného taktického boje z filmů a stírá hranici mezi žánry strategie a akčních videoher.
  • Systém hlubokých bojů: Odemkněte nové zbraně, možnosti obleku a umístění. Každá zbraň mění taktiku, kterou použijete, a způsob, jakým budete hrát.
  • Nový originální příběh: Zažijte originální nový příběh odehrávající se před událostmi filmů, ve kterých se John nachází na zoufalé misi na záchranu Winstona a Charona před novým nebezpečným protivníkem.
  • Hvězdné hlasové obsazení: Příběh oživují hlasové talenty světového formátu Iana McShana a Lance Reddicka, které se opakují v jejich ikonických rolích z filmů, a hlasová legenda Troy Baker.
  • Elektrizující partitura: John Wick Hex doplňuje styl filmů s jedinečným grafickým designem noir art a originální partiturou renomovaného skladatele Austina Wintoryho.


    Jedná se o digitální verzi hry John Wick Hex, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN titulkyDE titulky

Recenze na John Wick: Hex [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.