Immortals: Fenyx Rising CZ (Gold Edition) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Immortals: Fenyx Rising CZ (Gold Edition) - PS4
Cena s DPH
1 509 Kč
Cena bez DPH: 1 247 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 411634
UbisoftCZ titulky

Immortals: Fenyx Rising CZ (Gold Edition) [XBOX ONE]

Osud světa je v ohrožení a vy jste pro řeckých bohů jedinou nadějí na záchranu.

Hrajte v roli Fenyxa, okřídleného poloboha a vydejte se na cestu za záchranou řeckého božstva před temnou kletbou. Bojujte s mytologickými příšerami, zdokonalte své legendární božské síly a poražte Typhon, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii v tomto epickém boji.

Immortals Fenyx Rising spojuje dynamické akce, epické souboje a příběh inspirovaný řeckou mytologií a přináší tak svěží a vtipné pojetí světa akčních adventur. Putujte svobodně po krásně stylizovaném světě a využívejte úchvatné dary od bohů, abyste porazili nebojácně mýtické příšery. Zrádné zkoušky, heroické výkony a samotné podsvětí čekají na vaše hrdinství. Zažijte historický příběh, bohy, příšery a staňte se legendou, kterou jste předurčen se stát.

 • Využijte darované síly bohů: Od bohů z Olympu jste dostali několik darů-Daidalova křídla, Achillův meč, Odyssey luk a další, jakož i legendární sílu, která vám pomůže zvrátit směřování boje. Použijte všechny dary na poražení mýtických stvoření, řešení antických hlavolamů a objevujte otevřený svět.
 • Konfrontujte mýtických nepřátel: Poražte legendární příšery jako jsou například Kyklop, Medúza nebo Minotaurus a konfrontujte Achilla a dalších zkorumpovaných hrdinů. Vezměte je na rychlý vzdušný souboj a využijte proti nim darované síly a zbraně.
 • Objevujte kouzelný svět: Putujte, šplhejte se zda leťte skrz 7 unikátnch regionů inspirovaných mytologií. Regiony jsou krásné vyrenderovanými a živé.
 • Zvládněte hrdinskou zkoušku: Využijte svůj důvtip a speciální schopnosti k vyřešení náročných hádanek nebo se zúčastněte strategického souboje proti bossům a zvyšte tak úroveň svých sil a zkušeností.
 • Vybudujte legendu: Přizpůsobte si vzhled své postavy a objevte nové brnění a výbavu inspirovanou řeckou mytologií. Sbírejte materiál a vytvořte z něj mocné předměty nebo vylepšete své vybavení a dosáhněte tak úspěch na vaší osudové cestě.

  Immortals_Gold


  Immortals Fenyx Rising Gold Edition obsahuje:
 • hru
 • Season Pass, který obsahuje nové herní zážitky a bonusovou roli.
 • Balíček postavy Háda, pana stínů: brnění a přilba, které umožňují lepší pohyb podsvětí, kůň se speciálními schopnostmi, křídla umožňující volný pohyb podsvětí a fénixe, posla žalu.
 • Balíček postavy Oriona: meč, sekera a luk s nadpřirozenými schopnostmi.
 • duhové křídla • Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
  CZ titulkyEN dabingPL titulky

  Recenze na Immortals: Fenyx Rising CZ (Gold Edition)

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.