Hunt: Showdown Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Hunt: Showdown - PS4
749 Kč
739 Kč
Cena bez DPH: 611 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 404625
KochEN dabing
 
Chceš ušetřit 360 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 379 Kč

Hunt: Showdown [XBOX ONE]

Hra neobsahuje offline režim. Hra se dá hrát pouze online a vyžaduje internet, a jiné online poplatky spojené s konzolou!


Stvoření zaplavily svět a jejich maso bude vaší odměnou v napínavé, zápasové hře lovce z první osoby od tvůrců hry Crysis.

Vy a váš partner jste členy tajné lovecké společnosti, která stopuje a zabíjí stvoření. Odměny jsou velké, ale risky taktéž. Nejmenší chyba vás bude stát všechno-vaši odměnu, vaši výstroj, váš život a vaši samotnou duši. Někteří loví pro bohatství, další zase pro moc. Někteří loví aby ochránili ostatní, někteří pro slávu. Musíte stopovat vaši kořist napříč tmavým a zrádným světem. Vítěz bere všechno. Zlyhajte a půjdete přímo do pekla.

Lovení jako sport je hračka. Toto je úplně jiná hra, taková s vysokými sázkami a ještě většími odměnami. Půjdete proti stvořením, které se chtějí také nacpat vašim masem a pohltit vaši duši. Všechno a všichni jsou proti vám-i samotná zem. Udělejte jednu chybu a zemřete ve špíně, zapomenut. Uspejte a odměny a sláva budou obrovské. Ostatní lovci hledají tu jistou kořist, touží po téže odměně. Zkřižte jim cestu a můžete se ocitnout jako jejich cíl. Nechte se chytit a vytrhnou vám vaši trofej z vašich studených, mrtvých rukou.

 • Šplhejte žebříčkem a postavte se proti nejlepším hráčům. 20-40 minutové hry.
 • Vyberte si vlastní styl hraní a vyřešte problémy, které potkáte vaší cestou.
 • Použijte nástroje, taktiky a využijte bohaté prostředí ve váš prospěch.
 • Bojujte o kořist proti ostatním loveckým týmům ve světě plném náročných AI.
 • Hazardujte se svým životem. Získejte odměny a vylepšení se strachem o to, že přijdete navždy o vaši postavu.
 • Ponořte se do bohatého, uvěřitelného světa s temnými podtóny, které vás drží ve střehu.  Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby Xbox Live Gold!

  Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet! • Recenze na Hunt: Showdown

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.