Huawei Watch GT3 Pro 43 mm, white

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
9 659 Kč
7 719 Kč
Cena bez DPH: 6 379 Kč
 
Kód produktu: 445214
Huawei

Huawei Watch GT3 Pro 43 mm, white [55028825]

Když se moderní technologie setká s klasickým řemeslným zpracováním keramiky, stylový produkt odhalí nadčasovou estetiku, což dělá právě z hodinek Huawei Watch GT3 Pro osvěžující módní doplněk na vašem zápěstí.

O produktu

 • Zajmou na první pohled
  Výrazné bílé pouzdro je na první pohled nezapomenutelné. Tyto hodinky byly vyráběny při extrémně vysoké teplotě 1500 °C a jejich povrch je dokončen létěním diamantovým práškem, aby bylo dosaženo dokonalé bílé bezvadné textura, která je nejen fascinující pro oči, ale také prodyšná a pohodlná na zápěstí.
 • Korunujte svůj styl
  Třpytivá bílá nanokeramika spolu se safírovým krystalovým ciferníkem nabízí jedinečný vzhled, který se bude hodit ke každé příležitosti.
 • Ocelové orámování
  Inspirované prouděním času se stejně, jako v přílivu a odlivu, vlní kolem ciferníku 24 zlatých mušlových křivek z nerezové oceli, které vzestupují a klesají a stávají se svědky střídání dne a noci.
 • Keramické kolečko
  Otočné kolečko z nerezavějící oceli zahrnuje elegantní kovový šoupátko vyřezávaný ve tvaru korunky se sférickým keramickým osazením na jedné straně, což hodinkám dodává nádech stereoskopické elegance.
 • Integrované senzory
  Zadní safírové sklíčko ukrývá vysoce přesné senzory. Je vysoce propustné a díky tomu činí měření ještě přesnějšími. Pro nenápadné a pohodlné nošení je integrováno s keramickými materiály.
 • Nadčasový vzhled, nekonečný šarm
  Nadčasový vzhled zajišťuje řemínek v jemné, bílé barvě, který dokonale ladí s designem hodinek. Huawei Watch GT3 Pro splňují nejen praktickou funkci, ale poslouží také jako módní doplněk, který dodá vašemu vzhledu šarm a jiskru.
 • Přizpůsobte si je
  Prozkoumejte celou řadu nabídky jedinečných ciferníků, zejména exkluzivní téma "Den a noc", které se mění s východem slunce a fázemi měsíce. Hodinky také podporují zobrazení času při vypnuté obrazovce, možnost vlastního designu ciferníku výběrem z galerie vašeho telefonu a další funkce. Prozkoumejte všechny designy dostupné v Huawei Watch Face Store.
 • Monitorování s upozorněním
  Technologie monitorování srdeční frekvence HUAWEI TruSeen 5.0+ využívá osm fotoelektrických senzorů v kruhové formaci, aby lépe zachytila ??signály. Zcela nový algoritmus filtruje rušení pro pečlivé sledování srdečního tepu. Pomocí upozornění v reálném čase můžete dokonce monitorovat svou srdeční frekvenci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, zkrátka vždy, když se vaše srdeční frekvence odchýlí od normálního rozsahu.
 • Sledujte svou pohodu
  Díky měřením SpO2, které umožňuje technologie monitorování srdeční frekvence HUAWEI TruSeen 5.0+, si můžete být jisti, že pokud jde o HUAWEI WATCH GT 3 Pro, péče má v krve!
 • Praktická funkce pro ženy
  Sledujte své menstruační cykly a odhadněte datum ovulace či nejbližší menstruace pomocí Huawei Watch GT 3 Pro. Využijte také možnosti posílání připomínek na základě záznamů a buďte předem připravena na speciální dny.
 • Pečlivý společník
  Algoritmus sledování spánku HUAWEI TruSleep 2.0 identifikuje klíčové stavy spánku pomocí skóre kvality spánku a přizpůsobených rad, jak si dopřát co nejlepší noční odpočinek. Vždy připravený monitor stresu je po ruce na sledování a zvládání jakýchkoli každodenních zkoušek a trápení se zklidňujícími dechovými cvičeními, které vám pomohou uvolnit mysl. Kontrolní úkoly pro zdravý životní styl udělají z vaší pohody uspokojivý a na cíl orientovaný proces, od spánku přes pitný režim až po cvičení – a mnohem víc!
 • Zkoumejte svět pod hladinou
  HUAWEI WATCH GT 3 Pro přicházejí se stupněm ochrany IP68 a voděodolností 5 ATM a vydrželi ohromujících 200 tlakových cyklů vody, takže podporují volné ponory až do hloubky 30 metrů, co z nich dělá dokonalého společníka pro všechna vaše podmořská dobrodružství. Zobrazují také údaje o potápění v reálném čase včetně rychlosti, hloubky a trvání ponorů. Jsou vybaveny vzduchotěsnými bezpečnostními nastaveními, jako například automatickými připomínkami, pokud sestoupíte příliš hluboko, nebo pokud sestupujete příliš dlouho. Tréninkový režim Apnea zaznamenává vaši srdeční frekvenci, trvání zadržení dechu a čas začátku kontrakce bránice, aby vám pomohl prodloužit čas, na který dokážete zadržet dech. S nimi budete lépe připraveni na pokročilé výzvy!
 • Královna švihu
  Olibujete golf? Hodinky zaznamenávají profesionální údaje švihu, jako je rychlost, tempo, čas zpětného švihu a sestupu/poklesu. Režim Driving range sleduje váš švih do posledního detailu a poskytuje vám praktické ukázky a tipy, jak posunout vaši golfovou hru na novou úroveň.
 • Víc než 100 cvičebních režimů
  S více než 100 cvičeními, ze kterých si můžete vybrat – běh, cyklistika, horolezectví, halové plavání, lyžování a další – můžete vyrazit na cestu nebo trať jednoduchým klepnutím na obrazovku! Běžecké metriky založené na údajích včetně indexu běžeckých dovedností, tréninkového tlaku a tréninkové zátěže a tipy vám pomohou maximalizovat výkon bez přetížení vašeho těla a sdílené běžecké trasy ukáží vaši zdatnost naplno!
 • Více zábavných funkcí
  Aktivujte fotoaparát na svém telefonu pomocí funkce dálkové spouště a zachyťte nezapomenutelné momenty několika jednoduchými klepnutími na hodinkách. Díky řadě aplikací třetích stran dostupných ke stažení prostřednictvím Watch AppGallery je vše, co potřebujete, přístupné jediným pohybem zápěstí. Přijímejte hovory Bluetooth přímo na hodinkách. Přijímejte a odmítejte příchozí hovory, odesílejte vlastní rychlé odpovědi a prohlížejte si seznamy hovorů, abyste si usnadnili život.
 • Poslouchejte za jízdy
  Hodinky dokáží synchronizovat seznamy skladeb z vašeho telefonu a během tréninku mohou samostatně přehrávat vaše oblíbené melodie. Nasaďte si tedy Bluetooth sluchátka a pohybujte se, aniž by vás něco zatěžovalo.
 • Kompatibilita
  Hodinky se bez problémů spárují s chytrými zařízeními. Od zařízení Huawei až po telefony se systémem iOS a Android budou HUAWEI WATCH GT 3 Pro fungovat ruku v ruce z pohodlí vašeho zápěstí.

Technická specifikace

Displej
Velikost: 1.32"
Rozlišení: 466 x 466px @ 356ppi
Technologie: AMOLED
Ochrana: IP68
Tělo
Rozměry těla: 42.9 mm x 42.9 mm x 10.5 mm
Hmotnost těla: 50 g
Materiál těla: Nanokrystalická keramika, nerezavějící ocel + Safírová čočka pro měření srdečního tepu
Řemínek: Bílý keramický řemínek
Šířka řemínku: neuvedena
Délka řemínku: 130 - 190 mm
Data
Bluetooth: ano
GPS: ano
NFC: ano
Další senzory: akcelerometr
gyroskop
geomagnetický senzor
optický snímač tepu
teplotní senzor
barometr
Baterie
Výdrž: 7 dní průměrného využívání
4 dny intenzivního využívání
Kapacita: neuvedena
Bezdrátové nabíjení: ano
Napájení: 5 V/ 2 A
Ostatní
Mikrofon: ano
Reproduktor: ano
Zvýšená odolnost: 5 ATM
Provozní teplota: -20 °C až +40 °C
vlhkost 5% - 95% (bez kondenzace)
Kompatibilita: HarmonyOS 2 a vyšší
Android 6.0 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší

Obsah prodejního balení:

 • hodinky
 • nabíjecí dok včetně nabíjecího kabelu
 • šroubovák k řemínku
 • dokumentace

Produktové video


Recenze na Huawei Watch GT3 Pro 43 mm, white

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.