Huawei Watch Fit 2, midnight black

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
Cena s DPH
3 139 Kč
Cena bez DPH: 2 594 Kč
 
Kód produktu: 446527
Huawei

Huawei Watch Fit 2, midnight black [55028894]

Že nemožné je jen slovo nám představují nové hodinky Huawei Watch Fit 2, které posouvají hranice zážitku ze chytrých hodinek zcela na jinou úroveň, než jste byli dosud zvyklí. K dispozici jsou tři modely odlišující se řemínkem. Verze Classic má kožený řemínek, Active silikonový a Elegant zlatý nebo stříbrný řemínek. Ve výbavě najdeme známé senzory pro měření srdeční frekvence, stresu, okysličení krve a samozřejmě i GPS pro přesnější měření vašich sportovních aktivit. Hlavním plusem Watch Fit 2 je určitě výdrž baterie – až 10 dní.

O produktu

 • Nechte své prsty létat a oči se toulat
  HUAWEI WATCH FIT 2 se svým 1,74palcovým AMOLED displejem, který je dokonale orámován ultra úzkými rámečky, vám dá přesně to, co potřebujete, pouze zvednutím zápěstí. Od tréninku až po příchozí hovory, vše je pro vás připraveno osvěžujícím způsobem přirozeným způsobem.
 • Noste své srdce na ruce
  HUAWEI WATCH FIT 2 přichází s kreativním designem AOD pro všechny své úžasné ciferníky a neomezený obchod Watch Face Store usnadňuje vytváření stylů, které vás osloví. Svižný ciferník obsahuje poklad každodenních funkcí, takže váš vlastní pohled přichází ve vhodném balení.
 • Vyberte si řemínek podle nálady
  Edice Active nabízí přiléhavý, pokožku zklidňující střih, zatímco módní kůže edice Classic zaujme svými jemnozrnnými texturami. A nesmíme zapomenout ani na minimalistickou kovovou formu v edici Elegant poskytující jedinečnou přitažlivost, která doslova září. Se sedmi oslnivými barvami a třemi materiály, ze kterých si můžete vybrat, dopřejte svému zápěstí styl, který si zaslouží!
 • Jednoduchá výměna
  HUAWEI WATCH FIT 2 se vyznačují inovativním designem „Link“, který lze stisknutím tlačítka uvolnit, což znamená, že přepínání řemínků je stejně snadné jako výměna náramků. Potřebujete jinou barvu? Stačí zmáčknout, přepnout a vše je připraveno!
 • Klepnutím přenesete
  Nastavte si obrázek z telefonu jako ciferník tak, že jej přenesete jediným klepnutím, a ukažte celé obrázky na poutavé čtvercové obrazovce. Potom pokračujte v klepnutí, aby se na obrazovku vešlo ještě více životních momentů.
 • Baterie, která jde nad rámec
  Úplné nabití hodinek vydrží až 10 dní běžného používání nebo 7 dní intenzivního používání, což znamená, že můžete poslouchat bez omezení a žít naplno, bez ztráty spánku ! K 5minutovému nabití můžete dokonce hodinky využívat celý den.
 • Zůstaňte mobilní, zůstaňte ve spojení
  HUAWEI WATCH FIT 2 nejsou jen hodinky; je to vaše buena fide komunikační centrum s podporou pro volání přes Bluetooth, rychlé odpovědi na zprávy a importované kontakty! Kamkoli půjdete, můžete být klidní s vědomím, že o vašich hovorech budete mít přehled a můžete je přijmout nebo odmítnout.
 • Posuňte doprava pro hedvábně hladký servis
  Posunutím doprava se dostanete na obrazovku HUAWEI Assistant TODAY, která zobrazuje počasí nebo přehrávání hudby. Toto gesto můžete dokonce použít k probuzení Hlasového asistenta pro skutečně snadný přístup ke službám.
 • Včasné připomínky, abyste měli náskok
  HUAWEI WATCH FIT 2 se vyznačují inovativním designem „Link“, který lze stisknutím tlačítka uvolnit, což znamená, že přepínání řemínků je stejně snadné jako výměna náramků. Potřebujete jinou barvu? Stačí zmáčknout, přepnout a vše je připraveno!
 • Osobní asistent
  Vaše přání je jeho příkazem – stačí říct, co potřebujete, a vaše hodinky se postarají o zbytek, od nastavení budíku až po kontrolu počasí nebo vyfocení! Přetáhněte prstem doprava na obrazovce HUAWEI Assistant TODAY a stiskněte tlačítko Hlasového asistenta nebo stiskněte tlačítko Domů na 1 sekundu, abyste aktivovali Hlasového asistenta a začali dělat věci bez použití rukou.
 • Poslouchejte bez omezení
  Hodinky podporují nezávislé seznamy přehrávání hudby, které si můžete nastavit v aplikaci v telefonu a přizpůsobit se konkrétním cvičením – abyste se dostali do rytmu, i když nemáte telefon po ruce!
 • Nejlepší přítel běžců
  HUAWEI WATCH FIT 2 jsou také vaším osobním trenérem na zápěstí, který synchronizuje přizpůsobené tréninkové plány založené na údajích o běhu v aplikaci Huawei health. Inteligentní metriky, jako je index běžecké síly a tréninková zátěž, berou v úvahu vzdálenost, srdeční frekvenci a místo, aby vám poskytly pozoruhodný přehled a dostaly vás do nezastavitelné běžecké dráhy.
 • Dostanou vás do pohybu
  Díky exkluzivním fitness animacím a hlasově řízeným zahřívacím cvičením pro 7 běžných tréninků,13 včetně běhu, jízdy na kole a plavání, můžete z každého tréninku vytěžit maximum.
 • Data o běhu v reálném čase
  Hodinky monitorují srdeční tep a zobrazují zónu vašeho srdečního tepu, přičemž poskytují zvuková upozornění v reálném čase. Údaje o běhu (vzdálenost, tempo, tep v reálném čase a další) se čtou nahlas každý kilometr a během celého pořadu je k dispozici inteligentní společník, který vás informuje o běhu.
 • Strečink po běhu
  Postupujte podle animovaných průvodců po běhu, abyste si natáhli a uvolnili svaly, abyste maximalizovali výkon a zároveň se vyhnuli zbytečnému namáhání těla.
 • Vyskočte na nohy
  Hodinky umí monitorovat vaši aktivitu během nastavených časových období a poskytují touch-to-play animace, které vám pomohou se protáhnout, pokud sedíte příliš dlouho.
 • Volně se toulejte a zůstaňte v bezpečí
  Díky podpoře satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS a silnějšímu výkonu proti rušení budou hodinky sledovat vaše venkovní aktivity, takže můžete prozkoumat své okolí beze strachu, že se ztratíte. Zcela nová funkce importu a exportu trasy generuje trasy pro vaše procházky či sportovní aktivity, které lze sdílet s přáteli pouhým stisknutím tlačítka.
 • Objevujte nové aktivity
  97 cvičebních režimů vám poskytne všechny nástroje, které potřebujete, abyste zůstali aktivní s věrným sledováním všech vašich běhů, jízd a výletů.
 • Univerzální manažer zdraví
  HUAWEI WATCH FIT 2 poskytují inteligentní funkce na vysoké úrovni pro správu vašeho zdraví, včetně SpO2, srdečního tepu, spánku a sledování stresu.
 • Zdravý život jednoduše
  Tyto hodinky vám pomohou vzkvétat ve všech směrech, přičemž berou v úvahu čas před spaním, vstáváním, hydrataci a aktivitu as připomínkami přizpůsobenými denním úkolům, které lze nastavit v aplikaci Huawei Health. Zjistíte, že každý den s vašimi HUAWEI WATCH FIT 2 je nová šance na povzdušení těla, mysli a duše.
 • Přesné sledování srdečního tepu
  HUAWEI WATCH FIT 2 nepřetržitě sleduje vaši srdeční frekvenci bez ohledu na to, zda sedíte, ležíte nebo jste v pohybu. Hodinky odešlou proaktivní upozornění, jakmile zjistí, že vaše klidová srdeční frekvence je příliš vysoká nebo příliš nízká14, vezmou si zdraví vašeho srdce k srdci a poskytnou vám bezkonkurenční klid.
 • Automatické sledování SpO2
  SpO2 je klíčový indikátor, který poskytuje přehled o zdraví dýchání, metabolismu a krevního oběhu. Hodinky obsahují vysoce přesný monitor SpO2, který bez problémů běží v každou hodinu a odesílá připomínky v reálném čase vždy, když vaše hladina SpO2 klesne příliš nízko – aby vám pomohly zmírnit bolesti hlavy v zárodku a vyčistit si mysl, když je přetížená.
 • Sledování cyklu
  Hodinky jsou vybaveny funkcí kalendáře cyklů založenou na údajích, která usnadňuje správu menstruačního cyklu a lépe porozumí potřebám vašeho těla. Když se blíží menstruace, systém předem odešle inteligentní připomínky, takže vás nikdy nezaskočí.
 • Spijte klidně
  Algoritmus hodinek HUAWEI TruSleep 2.0 neustále pracuje, ve dne iv noci, dlouho poté, co sladce usnete. HUAWEI TruSleep dokáže identifikovat šest běžných problémů se spánkem a poskytnout více než 200 tipů založených na údajích, jak zlepšit spánek! Ať už se jedná o 20minutové zdřímnutí nebo 8 hodin spánku, můžete si být jisti, že váš odpočinek se počítá.
 • Život s lehkostí
  Algoritmus HUAWEI TruRelax sleduje úroveň vašeho stresu během dne a poskytuje uklidňující dechová cvičení, která vám pomohou relaxovat a uvolnit se, kdykoli vás stres dostane nejlépe.

Technická specifikace

Displej
Velikost: 1,74"
Rozlišení: 336 x 480 pixelů, PPI 336
Technologie: AMOLED
Dotykový: Ano + boční tlačítko
Tělo
Edice: active
Materiál těla: přední kryt - polymer
zadní kryt - polymer
Šířka řemínku: 20 mm
Délka řemínku: 130–210 mm
Materiál řemínku: silikon
Stupeň ochrany: 5 ATM voděodolnost
Data
Bluetooth: 2.4 GHz, verze 5.2 a BR + BLE
GPS: ano
NFC: ne
Senzory: 9-osý senzor IMU
akcelometr
gyroskop
geomagnetický senzor
snímač srdečního tepu a frekvence
krokoměr
zaznamenávání vzdálenosti
spálené kalorie
monitorování spánku Tru Sleep
každodenní monitorování a sledování aktivity
Vlastnosti: každodenní monitorování a sledování aktivity
automatické ukládání údajů o denních činnostech
upozornění na zprávy a hovory (vypnuto, pokud hodinky nemáte na zápěstí)
synchronizace údajů s aplikací Huawei Health
budík
připomínky aktivit
upozornění na odpojení Bluetooth
upozornění na slabou baterii
upozornění na vypnutí z důvodu nízké úrovně baterie
upozornění na každý kilometr ujetý během cvičení
upozornění na zvýšení klidové srdeční frekvence
upozornění na horní hranici srdeční frekvence během cvičení
připomenutí cíle cvičení
aktualizace hodinek online
ovládání gesty
Baterie
Kapacita: 292 mAh
Typ: nevyjímatelná lithium-polymerová baterie
Výdrž baterie: 10 dní typická
7 dní při aktivním používání
Nabíjení: nabíjecí port s magnetickým vysouvacím kolíkem
Doba nabíjení: cca 65 minut (při teplotě okolí 25°C)
Napětí: 5 V / 1 A
Ostatní
Kompatibilita: Android 6.0 a novější
iOS 9.0 a novější
Reproduktor: ano
Mikrofon: ano
Provozní teplota: -10 / 45°C
Rozměry těla: 46 x 33.5 x 10.8 mm
Hmotnost těla: 26 g

Obsah prodejního balení:

 • HUAWEI Watch FIT 2
 • Nabíjecí kolébka
 • Dokumentace

Produktové video


Recenze na Huawei Watch Fit 2, midnight black

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.