Huawei Watch Fit, graphite black

Tento týden zakoupil 1 zákazník
poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
Cena s DPH
2 979 Kč
Cena bez DPH: 2 462 Kč
 
Kód produktu: 411388
Huawei

Huawei Watch Fit, graphite black [55025875]

Díky nádhernému obdélníkovému 1,64 "AMOLED displeji a rozlišení 280x456HD vám HUAWEI Watch FIT poskytují mimořádně jasný a přehledný zážitek z cvičení nebo tréninku.

Proč koupit Huawei Watch Fit?

 • nevšední ciferník
  Nastavení automatického jasu nabízí lepší zobrazení na přímém slunci a díky šesti Always-on ciferníkem můžete být stále stylový. Další ciferníky můžete stáhnout pomocí Watch Face Store nebo si můžete ciferník přizpůsobit tak, že si vyberete fotografii z mobilního telefonu a vytvoříte si vlastní vzhled ciferníku.
 • přizpůsobitelný displej
  Displej také můžete přizpůsobovat i zobrazením nejpoužívanějších dat jako je například počasí, tepová frekvence, výdrž baterie a mnohé jiné. Vidět tedy můžete jen to, co vás nejvíce zajímá.
 • dlouhá výdrž
  Baterie neuvěřitelně tenkých a lehkých hodinek HUAWEI Watch FIT váží pouhých 21 gramů. Díky duální čipové sadě a algoritmem podporujícím úsporu energie mohou tyto hodinky vydržet až 10 dní. Vestavěná technologie rychlého nabíjení zajistí to, že budete mít hodinky připravené pro celodenní používání pouze za krátkých 5 minut na nabíječce.
 • FIT funkce
  Hodinky obsahují 12 druhů animovaných rychlých tréninků jako například "cvičení v práci" "natažení celého těla" nebo "cvičení břicha" a mnohé další. Obsahují celkem 44 standardních pohybových ukázek.
 • měření tréninků
  Poskytují také přesná měření cvičení v reálném čase pro 11 profesionálních sportovních režimů včetně běhání, plavání a cyklistiky. Dalších 85 druhů cvičebních režimů umožňuje otestovat váš potenciál například v józe, vytrvalostních trénincích nebo ostatních aktivitách. Hodinky také sledují vaši tepovou frekvenci, spalování kalorií a trvání tréninku.
 • inovativní senzory
  Se zabudovaným GPS senzorem, odolnosti proti vodě do 5ATM, měřením srdečního tepu a mnoha jinými inovativními senzory jsou HUAWEI Watch FIT určeny pro všechny způsoby cvičení.
 • vyhodnocení tréninků
  Trénovat budete lépe díky skvělému vyhodnocování tréninků v reálném čase, hodnocení pokroků a díky všem pomůckám vám při cvičení zajišťují profesionálního průvodce. Hodinky jsou také schopné detekovat začátek tréninku, rozpoznat jeho typ a připomenout vám jeho plnění. Hodinky zaznamenávají celý průběh tréninku a po jeho konci si můžete prohlédnout podrobnou statistiku v aplikaci HUAWEI zdraví.
 • méně sezení
  Uživatelé se sedavým zaměstnáním také jistě ocení připomínky na to, že je vhodné se postavit po delším sezení. Zaznamenávání počtu kroků během celého dne je samozřejmostí i aktivně hodiny a období intenzivních aktivit rozdělených do tří barevných kruhů.
 • upozornění
  Notifikace příchozích SMS zpráv, příchozích hovorů a událostí v kalendáři zajistí, aby vám během dne neunikla žádná důležitá záležitost.
 • různé funkce
  Díky těmto inteligentním hodinkám můžete lépe ovládat přehrávač hudby, zhotovit fotografii na dálku, najít ztracený telefon když nevíte kam jste ho odložili a využívat i běžné funkce jako například počasí, budík, časovač, světlo a jiné.
 • Technologie HUAWEI TruSeen
  Díky technologii HUAWEI TruSeen 4.0 pro sledování tepové frekvence mohou hodinky přesně sledovat srdeční tep nejen během dne, ale i přes noc. Mohou tak včas zjistit, zda je vaše frekvence v normálu nebo vyslat upozornění na zajištění zvýšeného dohledu na vaše zdraví.
 • okysličení krve
  Hodinky měří i hladinu okysličení krve (SpO2). Nízké okysličení může mít za následky zvýšenou únavu nebo zdravotní problémy. Hladinu SpO2 můžete zjistit jediným dotykem kdykoliv během celodenního nošení.
 • Kontrola spánku a stresu
  Na základě měření tepové frekvence a sledování spánku HUAWEI TruSleep jsou hodinky schopné zaznamenávat stav spánku, analyzovat ho a poskytnout více než 200 ověřených vědeckých rad jako spánek zlepšit. Technologie TrueRelax vytváří celodenní algoritmus sledování stresu, který efektivně monitoruje kdy cítíte napětí a doporučuje dechová cvičení uvolňující stres.

technická specifikace

displej
velikost: 1,64 "
Typ: AMOLED
dotykový: ano
konektivita
Bluetooth: 5.0 + BLE
Ostatní
Senzor tepové frekvence: ano
Senzor pohybu: ano
voděodolnost: 5ATM
funkce: krokoměr
budík
notifikace (vibrace)
monitor spánku
"Najdi můj smartphone"
Baterie: 180 mAh
výdrž: až 10 dní
Rozměry: 46 x 30 x 10.7 mm
hmotnost: 21 g
kompatibilita: iOS 9.0 a vyšší
Android 5.0 a vyšší

Obsah prodejního balení:

 • HUAWEI Watch FIT
 • dokumentace

Produktové video


Recenze na Huawei Watch Fit, graphite black

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.