Huawei Watch 3, black

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
5 434 Kč
4 849 Kč
Cena bez DPH: 4 007 Kč
 
Kód produktu: 432127
Huawei

Huawei Watch 3, black [55026820]

Huawei Watch 3 mají zakřivený displej a pouzdro vyrobené z nerezové oceli. Kromě toho dostali zcela novou otočnou korunku, která umí snímat různé úrovně tlaku a díky haptické odezvě se tak velmi snadno a pohodlně ovládají. Nechybí detekce pádu a SOS funkce. Velkou výhodou je, že je lze používat bez chytrého telefonu, díky eSIM. Zvládnou tedy nejen datové připojení (4G), ale také hlasové hovory.

Proč koupit Huawei Watch 3?

 • Vyzkoušej něco lepšího
  Ovládej HUAWEI WATCH 3 Series pomocí dotykového displeje, bočního tlačítka a plně otočné korunky. Otoč korunkou pro snadné procházení funkcemi na displeji a nastavení hlasitosti.
 • Ciferník, který si vždy chtěl
  Řada HUAWEI WATCH 3 má stylové předinstalované ciferníky včetně animovaných, které každý den opravdu oživí. V obchodě HUAWEI WATCH Face Store je k dispozici více než 1 000 návrhů. Samozřejmě si také můžeš vyrobit vlastní ciferníky. Bav se vytvářením vlastních animovaných ciferníků, kdy ve svém telefonu vytvoříš 5-10 vteřinová videa a proměníš s nimi svůj ciferník v něco výjimečného.
 • Smart ovládání
  Aplikace jsou místem, kde se řada HUAWEI WATCH 3 opravdu předvede. Jsou uspořádány na jasném a snadno ovladatelném mřížkovém displeji a interakce s každou aplikací je naprosto přirozená a plynulá.
 • Život ve větším měřítku
  Řada HUAWEI WATCH 3 je vybavena architekturou duální čipové sady, která nejen zvyšuje výkon, ale také zajišťuje plynulý chod aplikací. V kombinaci se smart algoritmem úspory energie 3.0 získáš výdrž baterie, která podporuje nepřetržité monitorování zdraví a kondice po celé dny. S HUAWEI WATCH 3 si můžeš užít 3-denní používání při standardním scénáři smart režimu a neuvěřitelné 14-denní používání v režimu ultra dlouhé výdrže baterie.
 • Žádné zbytečné zdržování
  Potřeba nabíjet zařízení celé hodiny není zrovna to co v dnešní době hledáme. Použij svůj HUAWEI telefon k reverznímu nabíjení řady HUAWEI WATCH 3 a rozluč se se zdlouhavým nabíjením jednou provždy.
 • eSIM mobilní volání
  S využitím technologie eSIM funguje řada HUAWEI WATCH 3 jako nezávislá komunikační zařízení. Telefonujte, přehrávejte hudbu a stahujte aplikace bez připojení k telefonu.
 • Celia - tvoje nová pomocná ruka
  Všichni občas potřebujeme trochu pomoci - to je okamžik, kdy na scénu přichází Celia, osobní hlasový asistent HUAWEI. Nainstalovaná na samotnou řadu HUAWEI WATCH 3 ti Celia pomůže s telefonováním, ovládáním tvých zařízení a rychlým hledáním užitečných informací. Navíc můžeš pomocí funkce Voice Memo zaznamenávat důležité informace ze silnic.
 • Tvůj bezpečnostní plán
  Pokud chytré hodinky řady HUAWEI WATCH 3 detekují pád, okamžitě se přepnou do nouzového režimu a upozorní tebou určený kontakt. Případně zmáčkni pětkrát otočnou korunku a okamžitě odešli hovor záchranné službě.
 • Celodenní monitoring SpO2
  Zjišťujte svou hladinu kyslíku v krvi (SpO2) pomocí TruSeen 4.5+, který využívá pokročilou světelnou technologii k přesné detekci molekul kyslíku v krvi, a to i za nízkých teplot či ve vyšších nadmořských výškách. I s nižší spotřebou energie TruSeen 4.5+ budeš moci sledovat hladinu kyslíku v krvi.
 • Zůstaň informován
  Přejetím prstem doprava na domovské obrazovce otevři HUAWEI Assistant a získej tak přístup k oznámením. Podívej se na své probíhající úkoly, včetně cvičení, volání, hudby, stopek atp. Nabízíme jednodušší způsob, jak žít chytřejší život.
 • Více než 100 cvičících režimů
  Objev více než 100 cvičebních režimů - 19 profesionálních režimů pro halové a venkovní sporty a 85 vlastních režimů s automatickou detekcí cvičení pro 6 nejběžnějších typů tréninku. Sleduj všechna svá zdravotní data podrobně zobrazená v aplikaci HUAWEI Zdraví ve svém telefonu a užij si vynikající sledování vnější trasy s multimódovým snímačem polohy GNSS.
 • Detektor teploty pokožky
  Používej senzor pro měření teploty na hodinkách HUAWEI WATCH 3 a okamžitě zjistí teplotu svého těla. Sleduj své zdraví a starej se o něj vždy tím nejlepším možným způsobem.
 • Poznej od srdce sám sebe
  Nově vylepšená technologie sledování srdečního tepu TruSeen 4.5+ od společnosti HUAWEI je vybavena LED diodou 6v1 a čtyřmi fotodiodami pro větší příjem světla. Krycí sklo snímače ze safírového skla umožňuje lepší pronikání světla, nižší výkon a pohodlnější nošení. Pokročilé algoritmy navíc poskytují přesnější sledování srdeční frekvence.
 • Zvuk pod kontrolou
  Ovládej přehrávání hudby v telefonu pomocí řady HUAWEI WATCH 3 a synchronizuj si seznamy skladeb v telefonu s reproduktory Huawei.
 • Jednoduchá volání s pomocí gest
  Díky několika jednoduchým gestům ruky budeš mít nad příchozími hovory pevnou kontrolu. Sevři pěst a uvolni ji, abys mohl přijmout hovor, nebo otoč zápěstí do strany, aby si hovor ztlumil.
 • Hraj si s aplikacemi
  Stáhni si aplikace přímo do HUAWEI WATCH 3 prostřednictvím aplikace HUAWEI AppGallery, což je trh s vlastními aplikacemi HUAWEI. Najdi aplikace třetích stran pro hudbu, fitness, každodenní nástroje, cestování a spoustu dalších.
 • Dokonalá spoušť
  Bez fotek to není ono. Získej skvěle vypadající fotografie společně se všemi svými přáteli pomocí funkce Vzdálená spoušť. Ovládej fotoaparát svého telefonu a pomocí korunky přibližujte a oddalujte podle potřeby.

Technická specifikace

Displej
Velikost: 1.43"
Rozlišení: 466 x 466px @ 326ppi
Technologie: AMOLED
Tělo
Rozměry těla: 46.2 x 46.2 x 12.15 mm
Hmotnost těla: 54 g
Materiál těla: nerezová ocel + keramika
Materiál řemínku: kůže
Paměť
Vnitřní paměť: 16 GB
Operační paměť (RAM): 2 GB
Operační systém: Harmony OS 2.0
Data
eSIM: ano
Bluetooth: 5.2, BLE, BR
Wi-Fi: ano, 2.4GHz
GPS: ano, GPS + GLONASS + Galileo + Beidou
NFC: ano (google pay není podporováno)
Další senzory: senzor zrychlení
gyroskop
geomagnetický senzor
senzor okolního světla
optický snímač srdeční frekvence
teplotní senzor
barometr
Baterie
Výdrž: 3 dnů průměrného využívání
14 dní využívání v šetrném režimu
Kapacita: 450 mAh
Bezdrátové nabíjení: ano, 10W
Ostatní
3G síť: HSDPA 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 800
4G síť: LTE 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 19, 20, 26, 38, 39, 40, 41
Mikrofon: ano
Reproduktor: ano
Zvýšená odolnost: 5ATM
Kompatibilita: Android 6.0 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší

Obsah prodejního balení:

 • hodinky
 • nabíjecí dok
 • nabíjecí kabel
 • dokumentace

Produktové video


Recenze na Huawei Watch 3, black

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.