Hogwarts Legacy Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Hogwarts Legacy - PS5Hogwarts Legacy - Xbox Series X|SHogwarts Legacy - XBOX ONEHogwarts Legacy - NSW
Cena s DPH
1 339 Kč
Cena bez DPH: 1 107 Kč
 
Kód produktu: 412433
WarnerEN dabing
 
Chceš ušetřit 270 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 1 069 Kč

Hogwarts Legacy [PS4]

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG hra s otevřeným světem zasazená do světově prvních Harry Potter knih. Nyní můžete vzít kontrolu nad akcí a být v centru vašeho vlastního dobrodružství v kouzelném světě. Vydejte se na výpravu přes známé prostředí a nové oblasti zatímco objevujete fantastické zvěře, upravhujete si svoji postavu a vyrábíte lektvary, zdokonalujete se v kouzlení, vylepšujete talenty a staňte se čarodějem, kterým chcete být.

Zažijte Hogwarts v 19 století. Vaše postava je student, který zná starověké tajemství, které ohrožuje tento magický svět. Dostanete pozdní pozvánku na Hogwarts, školu kouzelnictví a magie a brzy přijdete na to, že nejste obyčejný student: máte neobvyklou schopnost získat a zdokonalit se v starověké magii. Pouze vy víte rozhodnout, zda tyto tajemství budou uschovány pro dobro jiných, nebo se necháte zlákat pokušením špatné magie.

Zažijte život na Hogwarts během toho jak si děláte spojence, bojujete proti temným čarodějům a hlavně rozhodněte o osudu kouzelnického světa. Vaše dědictví je to co si vy z něj uděláte.
Recenze na Hogwarts Legacy

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.